studio Velvet - olomouc
#1
Zdravím všechny holky,
supr fórum už dlouho ho čtu a dnes jsem se rozhodla se podělit o svoji zkušenost s jedním skvělým studiem. Snad to někomu pomůže a nespálí se jako já.

Po přečtení příspěvků zde na fóru jsem si řekla, že zkusím tuto práci a tak jsem si našla studio v Olomouci jménem Velvet. Manažerky studia jsem se před osobní schůzkou ptala zda mají plánování směn přes internet a ten samologovací program. Bylo mi řečeno že ano samozřejmě. Pro studio Velvet jsem se rozhodla hlavně z toho důvodu, že na stránkách píšou "vlastníme 15 serverů". Což jen tak nějaké studio nenabízí a proto jsem si ho vybrala.

Ve studiu mě čekala slečna xxx, nerada bych jmenovala, která byla příjemná akorát na první schůzce, kde mi ještě jednou potvrdila otázky, na které jsem se ptala. Dostala jsem smlouvu, kterou jsem si nemohla odnést domů a probrat s přítelem tak jsem si ji raději 3x přečetla a podepsala na místě.

Bohužel pokud Vám někdo nedá smlouvu domů k přečtení ani v tom studiu nepracujte holky, protože to byla velká chyba. Ve smlouvě jsem se zavázala k odpracování minimálně 12ti směn za měsíc. V případě nedodržení pokuta 10 000kč. Když jsem se na to ptala tak mi bylo řečeno, že to platí jen pro dívky, které nejsou spolehlivé a že pokud to myslím s prací na livechatu vážně tak nebude problém.

Na schůzce mi bylo řečeno, že plánování směn přes internet a samologovací program mají a zde nastala první chyba protože ani jedno ve studiu není. Když jsem se na to ptala tak, že se na tom pracuje a že to brzo bude.

Hygiena ve studiu je otřesná, myslím si že pracovní místo by mělo být maximálně čisté a sterilní a ne aby si v pokoji, kde se vysílá sušila manažerka studia své prádlo a k tomu všemu ještě prádlo přítele, který je ve studiu pečený vařený.

A teď asi to nejlepší, slečna xxx na svých stránkách píše, že vlastní 15 serverů. Poprvé když jsem to četla nevěděla jsem zda je to myšleno jako že nabízí práci na 15ti serverech a nebo že je přímou majitelkou 15ti serverů. No můžu Vám říct, že ani jedno protože mě zaregistrovala jenom livejasmin a to 2 konta a to je vše. Takže z 15ti serverů byl nakonec jen 1 Smile

V momentě, kdy jsem již navenek ukazovala svoji nespokojenost a otravu chodit na směny abych 6 hodin znuděná ležela na posteli a vydělala 100kč tak přišlo vyhrožování. Jestli nesplním 12 směn tak pokuta 10 000kč. Slečna xxx pořád dokola volala, psala sms, že to bude řešit s právníkem a podobně.

Myslím si, že tahle slečna asi dlouho fungovat nebude a můj názor je takový, že svoje studio si může udělat asi každý, když to zvládne taková blbka.


Mimochodem s prací na livechatu jsem po této zkušenosti sekla, jelikož se nechci spálit znovu. Takže za mě studio Velvet rozhodně nedoporučuji!
Odpovědět


Příspěvků v tématu

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)