VLIVEM KRIZE A KURZU $ LIVECHAT UPADÁ! NAHOTA ZA ALMUŽNU NEMÁ SMYSL !!
#1
Ano bohužel je to tak, práce která byla do nedávna ještě zajímavá dnes již tak zajímavá není. Řekněme si narovinu, že práce na pár chatech již prostě není zajimavá a studia, která na více chatů prostě neměla techniku a vybavení již skončila a nebo jsou v krizi, která je dřív nebo později stejně pohltí. Vývoj krize ve světě a stále klesající kurz dolaru to jen potvrzují.

Studia, která se stále drží i v tak obtížné době jakou dnes zažíváme umožňují svým dívkám práci na tzv. multichatu tedy na více chatech současně. Čím více chatů má dívka k dispozici, tím větší má šanci výdělat si ještě i dnes slušné peníze. V případě multichatů zde však může nastat hned několik problémů, jako například: nestíhá Internet, nebo modelky nebaví se neustále logovat na všechny chaty (často neví ani kde a s jakými "loginy") a také přehlednost na pracovní ploše monitoru, kdy se jednotlivá okna překrývají a musíte se mezi chaty pořád dokola "překlikávat".

Hodně diskutovaným tématem v poslední době je nová technologie tzv. AUTOLOGIN pro práci na livechatu s velkým vlivem na samotné výdělky. Osobně jsem moc nevěřil, že by Autologin mohl mít nějaký významný vliv na práci na livechatu. Abych však tento software zbytečně neodepsal, rozhodl jsem se požávat agenturu, která Autologin vyvinula, aby mi umožnila otestovaní tohoto programu. Agentura souhlasila a povolila mi týdenní přístup do autologinu.

Překvapujícím výsledkem bylo to, že Autologin dává práci na livechatu uplně jiný rozměr. Zatím co některá studia ho označují za neštastné řešení, tak já osobně jsem se právě přesvědčil, proč ho tak označili. Podle mě je to z toho důvodu, že kdo ho nemá, je o dost velký krok pozadu. Představte si robota, který za Vás během několika málo vteřin naloguje všechny chaty za Vás. Těch chatů můžete mít až 8 přehledně před sebou. Takže zde odpadá jak logování tak překlikávání mezi chaty. Jen na logování Vám Autologin ušetří tak 20 minut za směnu a zpřehlední celou práci. Díky Autologinu se Vám znásobí počet platících klientů ve Vašich místnostech a zvedne se tak možnost privátu.

V případě, že tedy budete pracovat na Autologinu, zapomeňte na krizi tohle řešení nemá konkurenci a pokud někdo říká, že Autologin je neštastné řešení, tak to říká jen proto, že ho prostě sám nemá. Určitě jej vyzkoušejte, a udělejte si vlastní názor!
Odpovědět


Příspěvků v tématu

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)