OrangeAgency
#26
Ahoj holky,
co se tyce OrangeAgency,tak jsem tam byla spokojena fakt celkem dost.Super kolektiv holek (a prave ze nas tam nebylo nikdy vic nez cca 15-18-nebo aspon za mne-,tak to bylo super),penize posilali vzdycky vcas,coz pro me bylo dulezity,ptz jsem platila splatku apod.,pekne nove ciste prostredi.,zadna velka buzerace od sefa(jasne,nekdy muselo byt vrrrr,ale kde to neni?)
Ted jsem tady cetla,ze snizily pausaly pod 100min 3kc a nad 100min pausal 600Kč...no ja vzdycky nad tech 100min udelala,takze v tom nevidim problem,podle me,kdyz se holka snazi a ma neco v hlave,tak toho v pohode dosahne!!
Budte rady,ze tam mate aspon nejaky pausal,jinde muzete odejit klidne i s 0,ptz ted uz moc chatu kde nabizeji pausal neni a kdyz tak za takovych podminek,kterych maloktera dosahne.
Ja za sebe rikam,ze jsem byla spokojena a po materske se tam vratim,ptz s malym si nemuzu dovolit chodit nekam do prace od 9-17.30h,jak je dneska bohuzel bezna pracovni doba:-(( a ty jejich 6ti hodinovy smeny jsou prijatelny,navic kdyz si sama muzu naplanovat jak a kdy pujdu-idealni pro maminy na MD nebo po MD
No,taky doufam,ze me tam zpatky vemou:-))
Odpovědět


Příspěvků v tématu

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)