Live-models.eu
#1
Live-models sami o sobě:

Vydělávejte peníze z domova

Hledáte dobře finančně ohodnocenou práci nebo přivýdělek?
Jste komunikativní příjemná žena-muž-pár nad 18 let?
Ovládáte minimálně základy AJ?

Chcete pracovat pro profesionální live video website?

Žádná počáteční investice
Pronájem nebo prodej technického vybavení
Instalace potřebného software a techniky přímo u vás doma
Zaškolení
Stálá podpora a poradenství
Flexibilní pracovní doba
Nadstandardní výdělky
20% sleva na veškeré zboží z našeho e-shopu
Odpovědět
#2
Ahoj, myslim ze tyto stranky jsou dobry napad..
Zkusennosti s jinym studiem nemam, ale s timto jsme spokojena. Mam od nich kompletni technicke vybaveni, vyplaceji 70% z vydelku, platby chodi kazdy tyden a pravidelne, bez zadnych pokut a zavazku, co jsem slysela jak jine studia na modelkach uplatnuji....Navic za kazdou novou modelku je 5% z jejiho platu, tak kdyby nejaka mela zajem domluvim ji schuzku :-) lol
Odpovědět
#3
Ahoj Peti,byla bych mooc ráda,kdybi si mi mohla pomoct.Ráda bych delala tuto práci doma,a to co si psala by mi úplne vyhovovalo.Budu ráda,když mi písneš
Odpovědět
#4
tohle studio jsem ti přeci včera doporučila já Big Grin
bibi Napsal(a):Ahoj Peti,byla bych mooc ráda,kdybi si mi mohla pomoct.Ráda bych delala tuto práci doma,a to co si psala by mi úplne vyhovovalo.Budu ráda,když mi písneš
Odpovědět
#5
Ahoj,

máte prosím někdo konkrétní zkušenosti? Zajímalo by mne, pro jaké servery se pracuje, průměrný výdělek na hodinu, a zda je to fakt seriozní a vpohodě ohledně realizace a následné práce.

Díky za info.
Odpovědět
#6
Ahoj. já pro ně budu taky dělat. jen ještě nemám dořešené prostory. Taky chci vybavení no.myslím že sou v pohodě.
Odpovědět
#7
já u nich dělám taky,vybavení mám na splátky na odkoupení
Megie Napsal(a):Ahoj. já pro ně budu taky dělat. jen ještě nemám dořešené prostory. Taky chci vybavení no.myslím že sou v pohodě.
Odpovědět
#8
Dobrý den, zaujalo mě toto studio. Sice vzhled stránek mi připadá dost laický, ale podmínky pro práci doma se mi zdají úžasné. Jestli někdo ví, že nabídka je pravdivá a dokážu tam vydělat slušné peníze, ať prosím dá vědět. Díky.Už jsem vyplňovala jejich dotazník ale komunikace s nimi byla mizerná. Podle mě by v každém takovém studiu měli mít snad administrativního pracovníka, který když už není přístupný hned, tak aspoň odpovídá během dne a jestliže už tohleto dorozumívání nefunguje, tak nechápu co vlastně chcou. Já myslela že se tím živí a nás dívky potřebujou
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)