Imlive
#1
Jedna z nejstarších amerických serverů, kde je obrovská konkurece, tisíce dívek online každý den a mnoho kategorií. Na stránce se mi moc líbí že každá dívka má svůj FanClub, kde si může nahrávat fotky, videa a psát do svého deníčku. Mnoho klientů platí za tuto možnost. Priváty na stránce nejsou příliš drahé a platících klientů je také dost a vzhledem k počtu dívek které na stránce pracují není privátů až tak moc. Každý týden se na stránce dělají akce, kdy se modelka převléka třeba za letušku, servírku a podobně, je to docela zábavaSmile. Rozhodně mohu server doporučit má opravdu mnoho možností a je přehledný.

Jak se Vám pracuje na serveru Imlive?
Odpovědět
#2
Moje osobní zkušenost je výborná,když má dívka větší prsa tak si zde vydělá velice slušně.Amíci jsou fakt na komerční krásky a mají rády silikony nebo vetši prsa.Našla jsem si zde i kamarádku,která vysílá jen na 2 chaty a jeden z nich je Imlive.Pokud se vám podaří získat nějakou cenu,ať za fanclub,síň slávy nebo za video,tak máte větši reklamu a jste ve více kategoriich. Je to můj oblibený chat a na výdělek si opravdu nemůžu stěžovat.
Odpovědět
#3
Pomohla by mi nějaká dobrá dušička s registracemi na ty chaty? Já už na pár makám,chtěla jsem nějaké přidat ale anglicky se registrovat neumím..
Odpovědět
#4
Andrea Napsal(a):Pomohla by mi nějaká dobrá dušička s registracemi na ty chaty? Já už na pár makám,chtěla jsem nějaké přidat ale anglicky se registrovat neumím..

Promiň, ale pokud se neumíš ani registrovat jako nová modelka, jak pak chceš touto cestou vydělávat? To mi nějak neleze do hlavy
Odpovědět
#5
Ahoj Holky poradí te prosím někdo?zkouším více chatů naráz..včera jsem dělala naráz na dvou ,dnes bych ráda dělala na 3 akorát s tím Imlive se nemohu nějak domluvitSadmají tam dost funkcí a já tomu moc nerozumím..nejde mi změnit cena..automaticky se mii tam ukazuje že dělám za 0,93 a za tak málo to fakt teda nechci..a ješte jsem se chtěla zeptat zda se sami můžete přepnout do nude nebo pvt?vůbec mi to tam nejde..je to asi jedinej chat s kterým si sama nevím vůbec rady..tak moc děkuji Smile
Odpovědět
#6
Ahoj, na Iamlive je i bez eroticky chat?jak se na nem vydelava?jde to?diky za odpoved
Odpovědět
#7
Ahojky ,moc děkui všem za odpověd,jo už se mi automaticky cena změnila,akorát s tím přeblikáváním,zdá se mi to zcela nemožné získat z guestů 5 platícíchSadmoc mi to zatím nevyhovuje že se nemohu přepnout sama do nude chatu..Nikol ještě jedna otázka prosím..myslíš si když neumím německy že má cenu ten 777?můžeš si to jaksi sama přebliknout i do Aj ale zas jestli tam chodí jen němci tak nevím.A ty umíš i německy?na kterých myslíš že to jde líp?tak jestli se ti bude chtít tak kdyžtak prosím napiš..tak se všichni mějte pa Smile
Odpovědět
#8
No kazdej platici byl napred guest.Nic tezkyho na tom neni.Skoro kazdej chat za to dava nejakej bonus,kdyz guesta presvedcis at zaplati.:-) Takze usmev,sexy pohyby a zabavna konverzace a platej jak mourovaty :-)
Odpovědět
#9
tenhle sever mi zat9m fakt moc nevzhovuje,nedaří se mi stále získat z 5 guestů 5 platících tak když si mě někdo jiný z jiných sítí přepne na pvt nebo já jdu do nude chatu tak tenhle server musím vypnout..píšete jak se vám na něm daří já asi dělám něco špatně..zkouším sama z domu multichaty a v průměru jsem vypočítala 26tisíc za 14 dní pro sebe..tak uvidíme furt to není jak tady píšou holky 400usd za 6 hodin..jinak z ostatníma sítema jsu spokojená..
Odpovědět
#10
Ahojky.Taky zkouším pracovat na tomto servru,ale moc se v něm nevyznám.Mohl by mi prosím někdo napsat na meil a podat mi nějaké informace.Janiecka21@seznam.cz
Děkuju moc.
Odpovědět
#11
ahojky prosim ja tomu /imlive vubec nechapu pracuji na lj a je to 100x lepší bych řekla ja Sad vzbec nevím nač je tam to free tex chat a pak video chat aj tam aj tam měě lezou Sad a na to video chat mě lezou aj guesti jak toSada vubec nevím kdy jsem v pvt Sad
Odpovědět
#12
Dámy,vřele doporučuji překladač Google...:-)
celé věty,články.... a asi 20 jazyků
Odpovědět
#13
Ahoj Holky,taky abych řekla pravdu tomuhle chatu moc nerozumím,dříve když jsem se sem registrovala tak jsem zaškrtla at mi posílají šeky,jenže jak jsem přišla na to že je to s šekama tady u nás v bance o ničem tak jsem to chtěla změnit na epassporte,nevíte někdo jak se to dá změnit?po mě tam pořád chcou at tam napíšu svůj meil epassporte,že mi na něho přijde zpráva a já na tu zprávu kliknu a potvrdím,když to prý do dvou hodin neudělám tak se tá zpráva od nich zruší a stále tam budu mít zaškrtlý šek,jenže na epassporte ani na můj meil mi nikdy žádná zpráva nepřišla Sad tak nevím,tak sem si říkala tedy že si ho budu zapínat k ostatním chatům a až tam budu mít 500 tak mi ten šek prostě pošlou,jenže dneska mi přišla zpráva od suporta,že jsem porušila jejich pravidla,že jsem prý ukazoval ve free chatu moje erotycký hračky a to je prý zakázaný,že ještě jednou že mi učet zruší,je to opravdu holky tak ?jestli tedy ano tak tehnhle chat absolutně pro mě není,já dělám na free chatech a všude ukazuji hračky,robertky vysoké boty vše mám položené tak aby to všichni vyděli,tím jdou samozřejmě rychleji do pvt,někdy je chytnu i do ruky ale to je vše co s nimi na free dělám,vím že na jiných free chatech je zakázaný blowjob nebo (lick toys)tak nic opravdu jinýho stěmi hračkami ve free nedělám,nevěděla jsem že tam nesmí jít hryčky vidět,stalo se vám to holky taky ?¨na tomhle chahtu sem dělala kdysi dávno jenže se mi nedařilo předělat těch 5 platících za měsíc tak sem se na něho vykašlala protože se mi nehodil k mým ostatním chatům,když si mě někdo jiný vzal do pvt jinde tak já jsem se zde přepnout do pvt nemohla a vždy sem ho zavírala,mám tam zminula asi 1800,ale ted jsem prišla na to že tam mají nový to že nemusíte předělat 5 klientů na platících a rovnou se můžete přepnout do pvt,tak se mi to zalíbilo ale asi opravdu nic pro mě Smileno nevím nevím
Odpovědět
#14
Zatím jsem spokojená... ať to vydrží Big Grin
Odpovědět
#15
valentina Napsal(a):Dámy,vřele doporučuji překladač Google...:-)
celé věty,články.... a asi 20 jazyků

Překlá ale naprostý nesmysli.Když umíš dobře jazyk tak ta věta nedává vubec smysl
Odpovědět
#16
Ahoj holky,

tak já pracuji na Imlive asi rok a abych pravdu řekla, ze začátku jsem z toho jejich systému byla taky pěkně zmatená.
Po pravdě řečeno, vydělávala jsem na tomto serveru asi první půl rok opravdu pěkné peníze ale to už dávno není pravda, nevím co se stalo ale mé výdělky rapidně klesly a dnes ho mám zaplý už jako doplňkový. Pravda je, že je tam obrovská konkurence a hodně sekcí, což se mi líbilo ale poslední dobou mi přijde docela o ničem i když tam mám pár stálých memberů kteří zamnou chodí. S vyplácením peněz jsem s nimi nikdy problémy neměla.
Odpovědět
#17
tak jsem se dneska regla taky na ImLive,čekám na schválení.......akorát při registraci když jsem tam dávala fotky tak jsem to nechtěně odklikla když jsem tam měla jen 2 a teď jich tam nemůžu už dát víc Sad snad tam půjdou fotky dodat až mi to schválí
Odpovědět
#18
tak schválili mě rychle Smile více fotek tam samozřejmě jde dát..............no akorát je tam tolik funkcí,že to budu zkoumat ještě 10 let Big Grin
Odpovědět
#19
nevi nekdo, jakym zpusobem probiha razeni divek na serveru ? podle privatu ?

vydelavate tam vice nez treba na livejasmin?
Odpovědět
#20
Holky, pořád to tam valí?
Odpovědět
#21
Sandrita Napsal(a):nevi nekdo, jakym zpusobem probiha razeni divek na serveru ? podle privatu ?

vydelavate tam vice nez treba na livejasmin?

Někde v popisu těch stránek je napsané, že jsou řazeny podle toho, jak rychle potvrdí privát... Ale nevim...
Odpovědět
#22
holky nevíte některá co znamená ten zelenej dolar u nicku membra?některí mají nick,ale nemají tam ten dolar co to znamená?jako že nemají nabitý kredit Big Grin a nebo jsou to nějací topmembři?
Odpovědět
#23
ahoj, vím, že je to blbá otázka.. ale jak projíždím Imlive tak nikde pořádně nenacházím žádná pravidla týkající se live sex chatu. nebo se asi blbe divám. může mi nekdo poradit nebo hodit odkaz? děkuji pěkně dizimonka@seznam.cz
Odpovědět
#24
Cathy Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):nevi nekdo, jakym zpusobem probiha razeni divek na serveru ? podle privatu ?

vydelavate tam vice nez treba na livejasmin?

Někde v popisu těch stránek je napsané, že jsou řazeny podle toho, jak rychle potvrdí privát... Ale nevim...


vážně ? se mi moc nezdá
Odpovědět
#25
Sandrita Napsal(a):
Cathy Napsal(a):
Sandrita Napsal(a):nevi nekdo, jakym zpusobem probiha razeni divek na serveru ? podle privatu ?

vydelavate tam vice nez treba na livejasmin?

Někde v popisu těch stránek je napsané, že jsou řazeny podle toho, jak rychle potvrdí privát... Ale nevim...


vážně ? se mi moc nezdá

Počkej tu, jdu to pohledat Big Grin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)