Livechaty s Gay/Boys sekcí?
#1
Ahojte krásné slečny a dámy (ehm teda nejspíš i chlapi abych netroškařil, ale těch tu moc nebudeWink

mám dotaz - projížděl jsem to tady - a kolik serverů teda je jsem neměl ani nejmenší potuchy - dělám sám na Livejasmin (ten je zatím nej a vydělám tak $60denně v průměru) a znám ještě PrivateFeeds a Flirt4Free ale tím můj výpis končí..

nemohly byste mi tu hodit nějaké další co mají i Gay sekci o kterých teda víte a stojí za něco ?

některé co jsem projel sjou jen Girls a někter německé (já umím jen english) a některé mi ani nejedou ?? :/
Budu se jen registrovat ještě na streamate.com - tam vidím gay sekci (ne že bych jím byl ale víte jak..Wink ( a snad tam jde aby admini zablokovali všechny IP adresy z ČR jak jim napíšete, není tak??



Předem díky moc
Odpovědět
#2
to jako nikdo nic????:/
Odpovědět
#3
Tak dík za pomoc... Já myslel že tu se má druhým něco doporučit, nebo se ostatní bojí o konkurenci? že by? že kdyby na jejich milovanou stránku došel někdo, kdo by je kvůli svým kvalitám připravil o svých vydřených 10 doláčů? Big Grin Big Grin rovnou tenhle topic smažte... jak vidím 123 shlédnutí a ani jednu odpověď tak...
Odpovědět
#4
zkus webcams.com, streamray, needlive. Ale hlavně ten webcams.

Za kolik hodin na jasminu vyděláš těch 60 dolarů?
Odpovědět
#5
Ale jinak tady máš ty servery vypsané, sekce pro kluky jsou snad na všech chatech, snad kromě MFC tuším.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)