Za co jsi dostala pokuty a na jakém serveru?
#1
Nemá cenu sem kopírovat pravidla, které obecně platí při práci na livechatu hlavně proto, že každý server má jiné pravidla.

Milé dívky pracující na videochatu, zkuste zde popsat ostatním jak vysokou pokutu, za jaký prohřešek a na jaké serveru jste dostaly.

Například:
Dostala jsem pokutu za obnažená prsa ve freechatu v hodnotě 20 USD a bylo to na serveru Imlive.


Tak prosím, pusťte se do toho a jsem hodně zvědavej na nejkurioznější pokutu Smile
Odpovědět
#2
takže já pokutu zatím nedostala pouze bububu od supportu za následující věci:

1) v pvt jsem na otázku membra zda mu napíšu na jeho email odpověděla ANO (za to mi pozastavili účast ve hře Team 69)

2) měla jsem ve free obleček ze síťoviny a prosvítali bradavky (zajímavé je,že 2 TOPky mají úplně ten stejný obleček a také nemají bradavky zakryté,support jim asi nic neřekne když jsou TOP Sad )

3) dělala jsem handbra,ale asi nějak moc,bradavky nebyli vidět,ale nelíbilo se jim to,napsali mi toto: Porušení pravidel: The Performer provided sexually explicit materials in the Free Chat area. According to our rules, the Performers appearing in the Free Chat area can not be partially or fully nude, and can not use any toys.(usvědčují foto samozřejmě nechyběla Big Grin )

4) hrála jsem roleplay matka-syn Big Grin moje chyba,jsem si to neuvědomila,byla jsem v mature sekci asi 1.den

toto vše se odehrálo na livejasmin

P.S. ještě jedna věc mě stála zrušení celého účtu Sad ovšem moje chyba to nebyla,v pravidlech to nikde napsané není.....můj nick byl velice nápadný jedné známé značce (trademark) např.značka Rolex můj nick byl Rolexka,na to přišli ze supportu až po třech měsících když už jsem tam začala slušně vydělávat Sad celé mi to zrušili a já si musela založit úplně nový profil a začínala zase jako debil od znova grrrrrrr to znamenalo 0 Rating a na poslední straně Sad

takže na toto si dejte POZOR!!!!!!!!!!!!!! alespoň na livejasmin,na jiném portálu mám ten trademark nick taky už rok a nikdo mi nic neřekl......
Odpovědět
#3
taktéž jako Lady goodiva - 1. a 3. + mě vyřadili z Team69 za to,že jsem v pvt řekla top membrovi,aby mě nezapomněl ohodnotit - nechápu o co jim jde - spousta těch chlapů ani neví,že by mohli!!!
JO a taky mi zavrhli teaser video,za to,že tam dělala "handbra" našla jsem několik holek,které to tak taky mají a nic jim neudělají :/// tak nevím co jim je...
stejně jako píše goodiva o handbra ve free - spousta holek tam ukazuje prsa pořád a s tou síťovinou mi to přijde už uplně uvalené - taky vím,že ty "topky" minimálně 3 z nich mají takové síťové body a bradavky jim vidět jdou...ale co naděláme že
Odpovědět
#4
jooooooo přesně,taky mi jednou zavrhli teaser jen proto že bylo prý příliš explicitní Big Grin přitom jsem jen dělala handbra a trochu víc jsem hýbala prsama no,ale nebylo nic vidět...........ono taky záleží kterej blb to zrovna kontroluje...........už s emi stalo,že jeden mi schválil fotku a o hodinu později už tam bylo rejected Big Grin
Odpovědět
#5
jo jinak říkat si o hodnocení je opravdu zakázané,mně ta hra ale přijde jako jeden velký podfuk Sad kámoš slovák top member za mnou chodí kvůli hodnocení,máme domluveno,že si dáme navzájem 5 bodů..............a co myslíte,že se stalo?ohodnotil mě a dostala jsem 3 body,tak jsem mu psala,že za co a on,že přísahá,že mi dal 5........toto se stalo víckrát
Odpovědět
#6
Každopádně i tak nechápu proč je to zakázané :// Ta jasmína je někdy fakt na palici .. I co se týče chargebacků - oni se mi omluví,že s tím bohužel nemůžou nic dělat... a chlap byl se mnou 40 min... Big Grin
Odpovědět
#7
twl........já naštěstí měla jen malé chargebacky zatím,tak 1-2 usd když si vzpomenu na svůj 113 minut dlouhý pvt,že mi ho můžou stornovat tak mě pěkně mrazí Sad
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)