Pomoc
#1
Jsme mladý pár a chceme to vyzkoušet. Přečetli jsme zde mnoho a mnoho témat. Chceme pracovat z domu ale vůbec nevíme jak na to, kde se zaregistrovat nebo jak se zaregistrovat.

Pokud budeme na více chatech, když přejdeme do PVT tak musíme ostatní vypnout? Můžete nám někdo poradit a pomoct jak na to? chceme začít co nejdříveSmile
Odpovědět
#2
smazáno
Odpovědět
#3
učitelku?? WoW tak to sem necekal...

software? muzes mi napsat jakej je potreba a přes co se dá vysílat?

a jaké online studio doporucujes?

já znám pouze tyto 2:
http://www.mujlivechat.cz/
http://www.livechat-doma.cz/

koukal sem na jasmine (na páry) a nic se tam nedelo, pochopil sem že se musej dát do PVT a pak se to rozjede.
Odpovědět
#4
smazáno
Odpovědět
#5
A jaký servery by si nám doporučil?? nějaké dobre...Smile
Odpovědět
#6
smazáno
Odpovědět
#7
zkuste na otrkání www.sexchat.sk - je to snad nejjednodušší stránka na obsluhu, zaregistrovaní jste za minutu (všude jinde posíláš doklady a čekáš na schválení).
Párům to tam docela jde, na vyzkoušení pro začátečníky podle mě nejlepší. Chat jde přepínat do nude.
Odpovědět
#8
no tak a když už začneme a podaří se nám dostat někoho do PVT, co dál? to mě zajímá Big Grin taková trochu základní otázka co?

budeme dělat nějakou shou, ale to prece nejde dělat třeba 4-5 hodin Smile

nějaké rady do začátku? Smile
Odpovědět
#9
smazáno
Odpovědět
#10
Ja si myslim, ze delate peknou blbost kdyz s tim nemate zadne zkusenosti a chcete delat na sebe. Ja taky nejsem zadna zastankyne studii, ale jestli ti muzu poradit, tak bezte radeji do studia.
Kdyz to tu tak ctu, tak koukam, ze nemate ani ty nejzakladnejsi informace o chatu. Ve studiu vas to vsechno naucej, vysvetlej a pak muzete jit delat na sebe.
Neznam nikoho kdo by bez studia hned zacal sam, mozna vam to pujde, ale podle me moc sanci nemate.
Odpovědět
#11
Tak tak , souhlasim, ja taky začínala ve studiu a potom šla sama na sebe ;-)

A mam kamaradku ktera začla sama na sebe ale nedala, tak je zpětu studia .... v pohodli vždycky ji se všim
pomužou ...

Pro začátečníky rozhodně studio, třeba ve studiu zjistite že vas prace nebavi ... ono každy na tu práci není
;-)


kuschelmaus Napsal(a):Ja si myslim, ze delate peknou blbost kdyz s tim nemate zadne zkusenosti a chcete delat na sebe. Ja taky nejsem zadna zastankyne studii, ale jestli ti muzu poradit, tak bezte radeji do studia.
Kdyz to tu tak ctu, tak koukam, ze nemate ani ty nejzakladnejsi informace o chatu. Ve studiu vas to vsechno naucej, vysvetlej a pak muzete jit delat na sebe.
Neznam nikoho kdo by bez studia hned zacal sam, mozna vam to pujde, ale podle me moc sanci nemate.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)