Nastavení kamery na flirt4free
#1
Začala jsem pracovat z domova pod studio. Mám kameru Sony evi d31, win 7 (OS 64bit), externí capture kartu AVerMedia DVD EZMaker 7, program pro stream videa Camsplitter. Na všechny ostatní sítě, na kterých pracuji mi kamera jede normálně. Jen na flirtu když si na začátku nastavím že mám kameru Sony evi, tak mi to kameru nevyhledá. A navíc mi to tam píše, že mám tu Sony evi mít v portu COM1, což je blbost, protože kameru mám připojenou přes moji capture kartu, která je v pc připojená přes usb. I když zadám ostatní (jako že mám jinou kameru), tak to v podstatě hlásí to samé. Akorát už mi to tam nepíše kde ji mám mít zapojenou, nezmiňuje se to o žádném portu. Zkoušela jsem kliknout na - ostatní, protože si už vážně nevím rady, protože když kliknu na tu Sony evi, tak to kameru nenajde. Jak říkám na ostatních 4 sítích kde dělám nemám s vyhledáním kamery problém, jen u flirtu mi to kameru nenajde. Nemá někdo podobnou zkušenost, aby mi poradil v čem je problém? Děkuji za případné odezvy.
Odpovědět
#2
Když jsi pod studiem tak by ti měl poradit jejich technyk..
Odpovědět
#3
Technika tam zvlášť nemají, technik je šéf, který mi řekl že nemá zkušenosti se Sony evi (protože má ve studiu digitální kamery) a že mám zkoušet. Ale tady podle mě není co zkoušet, protože všelijaké nastavení ve flash playeru atd mám správné, ale není to k ničemu. Zkoušela jsem se spojit s technikem z firmy pro výpočetní techniku, ale ten mi taky neporadil, prý jsem udělala vše co jsem řekla správně a odkázal mě na flirt help, tak jsem jim tam napsala, čekám na odpověď.. Sad
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)