Nejlepší směna?
#1
Ve většine studií je 4 směnný provoz (00-06, 06-12, 12-18 a 18-24). opravdu velice těžké je zhodnotit, kterou směnu vyděláte nejvíce. V první řadě je nutné zjistit na jakém serveru pracujete a z jaké země jsou návštěvníci. Cílem je snažit se přizpůsobit času podle kterého se řídí většina klientů. Pokud vysíláte na evropském livechatu je ideální směna 18-24 kdy většina klientů dochází z práce domů a hledají zábavu. Samozřejmě pokud vysíláte na americkém livechatu a většina klientů je z USA je nutné se řídit časem v USA což znamená že nejlepší směna je 00-06 našeho času. Avšak nespoléhejte se pouze na tyto směny mnoho modelek doporučuje střídat směny.

A kdypak to jde nejvíce Vám? Jaký je Váš názor?
Odpovědět
#2
Nedá se to určit,na usa chatech je více klientů večer a přez noc ,ale také více konkurence a zas přes den je tam méně holek,takže i když je méně klientů,tak tam někdo klikne.Mě to jde 17-01 a pak ráno kolem 6-10.Na jiných chatech evropských je to celkem jedno.
Odpovědět
#3
Ja jsem na nemeckych chatech a nejlepsi cas je tak od 15-18 nebo od 22-01 hodiny.
Odpovědět
#4
Též jsem na něm.serverech převážně,nejlépe se mi pracuje mezi 06-11 a večer mezi 21-01 hodinou. Smile
Odpovědět
#5
Holky které pracujete zhruba od 9 do 15:00 jakpak vám práce v této obě jde??
Odpovědět
#6
Elienne Napsal(a):Holky které pracujete zhruba od 9 do 15:00 jakpak vám práce v této obě jde??
Mne jdou jen skopcaci,jinak mrtvo
Odpovědět
#7
V tuhle dobu akorát končí dobrá návštěvnost na usa chatech a něco málo je na němcích. V tuhle dobu co vím já dělají jen
holky co mají zrovna děti ve školce nebo ve škole a to jen protože musí.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)