DHL - Privatefeeds
#1
Casto tady ctu o DHL ale nikde neni hodnoceni ani nic blizsiho.Chtela bych to tam zkusit,ale kde to hledat?
Odpovědět
#2
DHL a jejich servery: Privatefeeds.com, VIPcams.com,Camsters.com, Livesexxxy.com,Livelatinas.com atd.
Odpovědět
#3
je tam member chat ?
Odpovědět
#4
member chat je nude chat?ten tam je,muzes se sama prepinat mezi free a nude chatem,ale v nude mas jen polovinu sazby co mas nastavenou na free - a tu ti nastavuje server podle uspesnosti za minule obdobi - tusim 2 tydny - sazby jsou 2,99 - 5,99 pro free
Odpovědět
#5
Tohle je opravdu klasickej free,musíš lákat lákat lákat,zde se mi nestává že by klienti nakukovali do nude chatu jen tak,ono je asi pro ně dost i těch 2,99 za minutu.
Odpovědět
#6
kdyz mas 2,99 na free tak nude je za polovinu,to je myslim docela levne,ale jinak mas pravdu,oni te na free premlouvaji do nude ,aby usetrili za pvt ale jakmile to zacnes praktikovat,tak do pvt uz tezko nekoho dostanes.
Na DHL je jeste vyhodny fake pvt,prepnes se tam z free kdyz mas pvt na jinem chatu.oni tam potom radi nakukuji
Odpovědět
#7
já když si ho někdy zapnu tak pvt mám za 5,99 a nude za 2,99,to tlačítko fake pvt nepoužívám protože je za 0,99 a to než něco naskočí trvá,radči dám nude a bud někdo přijde nebo ne Smilevyplácí 35 až 45 procent,
Odpovědět
#8
sandrito ,ale vté privátní sekci být sama od sebe nemůžeš musíš lákat a čekat než se tě sem někdo přepne
Odpovědět
#9
jo a tady posílá peníze každý týden na epassporte od 100 usd
Odpovědět
#10
vyplaci se 35 - 40% podle toho kolik h mas za tyden atd., z klienta,ktery se zaregistruje pres tebe budes mit 80%
nejsem si jista jestli jsi to free a nude spravne pochopila :
free - premlouvas klienty do pvt - sazba 2,99 - 5,99 - nekteri ovsem chteji at se sama prepnes do nude,kde za tebou prijdou a je to pro ne o polovinu levnejsi

nude - proste jenom cekas kdo prijde,kdyz vstoupi plati polovicni sazbu,kterou mas pro pvt tj. 1,49 - 2,99
Odpovědět
#11
jasne,ze se muzes sama od sebe prepinat nebo byt jenom v nude
Odpovědět
#12
chtela jsem se vas zeptat daji se tam nejake penizky vydelat prej jsem slysela ze je to strsna cekacka tak nevim nicol
Odpovědět
#13
tak ja tam uz taky delam,nechapu proc mam sazbu za pvt $2,99 kdyz pisou ze pvt je pro klienty za $4-$6????Vysvetli mi to nekdo?
Dale ten fake pvt je teda na to kdyz mam napriklad na jinem chatu pvt?Tak to ale muzu jit i do nude ne?
Dale me zajima jak je to tam s temi special show??
A co me celkem mate je ten vysledek a cisla v total minutes...jakesi credits..appreciations atd...co to jako je?Jak mam potom vedet kolik jsem vydelala?A jak garantuji za prvnich 100hodin kazdou hodku za $7..to jako daji k tomu?
Jo a co ma byt jako to,ze per credit mam $0,479..to je celkem malo ne??
Odpovědět
#14
Miriam Napsal(a):tak ja tam uz taky delam,nechapu proc mam sazbu za pvt $2,99 kdyz pisou ze pvt je pro klienty za $4-$6????Vysvetli mi to nekdo?
Dale ten fake pvt je teda na to kdyz mam napriklad na jinem chatu pvt?Tak to ale muzu jit i do nude ne?
Dale me zajima jak je to tam s temi special show??
A co me celkem mate je ten vysledek a cisla v total minutes...jakesi credits..appreciations atd...co to jako je?Jak mam potom vedet kolik jsem vydelala?A jak garantuji za prvnich 100hodin kazdou hodku za $7..to jako daji k tomu?
Jo a co ma byt jako to,ze per credit mam $0,479..to je celkem malo ne??

2.99 mají začátečníci, pokud si vplníš profil, budeš chodit často vysílat a budeš mít priváty, tak se Ti to bude automaticky zvedat.

fake pvt a nude bude asi to samé Smile jen se liší cena, pokud Ti vleze někdo do roomu, když máš fake pvt, tak platí cenu jako by šel na semi pvt

special show neboli themed show - zabookuješ si termín, kdy provedeš svoji hodinovou themed show, za kterou máš fixní sazbu, na které se dohodneš se supportem

garantovaná sazba znamená, že nikdy nebudeš mít méně, než je 7usd za hodinu. Ale nic se nepřičítá, například, když za 100 hodin vyděláš jen 500USD, dají Ti 700, ale pokud vyděláš víc jak 700USD během prvních 100 hodin, tak dostane normálně co sis vydělala. Těch 7USD na hodinu je jenom taková jistota, že neskončíš na nule.
Odpovědět
#15
OldShatterhand Napsal(a):
Miriam Napsal(a):tak ja tam uz taky delam,nechapu proc mam sazbu za pvt $2,99 kdyz pisou ze pvt je pro klienty za $4-$6????Vysvetli mi to nekdo?
Dale ten fake pvt je teda na to kdyz mam napriklad na jinem chatu pvt?Tak to ale muzu jit i do nude ne?
Dale me zajima jak je to tam s temi special show??
A co me celkem mate je ten vysledek a cisla v total minutes...jakesi credits..appreciations atd...co to jako je?Jak mam potom vedet kolik jsem vydelala?A jak garantuji za prvnich 100hodin kazdou hodku za $7..to jako daji k tomu?
Jo a co ma byt jako to,ze per credit mam $0,479..to je celkem malo ne??

2.99 mají začátečníci, pokud si vplníš profil, budeš chodit často vysílat a budeš mít priváty, tak se Ti to bude automaticky zvedat.

fake pvt a nude bude asi to samé Smile jen se liší cena, pokud Ti vleze někdo do roomu, když máš fake pvt, tak platí cenu jako by šel na semi pvt

special show neboli themed show - zabookuješ si termín, kdy provedeš svoji hodinovou themed show, za kterou máš fixní sazbu, na které se dohodneš se supportem

garantovaná sazba znamená, že nikdy nebudeš mít méně, než je 7usd za hodinu. Ale nic se nepřičítá, například, když za 100 hodin vyděláš jen 500USD, dají Ti 700, ale pokud vyděláš víc jak 700USD během prvních 100 hodin, tak dostane normálně co sis vydělala. Těch 7USD na hodinu je jenom taková jistota, že neskončíš na nule.

Moc ti dekuji za vysvetleni....muzes mi prosim jeste objasnit co je to ta themed show?To si jako reknu,ze treba hodku budu neslusna skolacka a to budu hodku delat?
Odpovědět
#16
přesně tak Wink
Odpovědět
#17
Jeste by me zajimalo neco
Psal jsi ze:"garantovaná sazba znamená, že nikdy nebudeš mít méně, než je 7usd za hodinu. Ale nic se nepřičítá, například, když za 100 hodin vyděláš jen 500USD, dají Ti 700, ale pokud vyděláš víc jak 700USD během prvních 100 hodin, tak dostane normálně co sis vydělala. Těch 7USD na hodinu je jenom taková jistota, že neskončíš na nule."
Takze i kdyz mam nastavene vyplaceni od $100 tak i kdyz je udelam treba za mene nez 100hodin tak oni mi je neposlou,dokud neodpracuji tech 100hodin aby bylo videt kolik jsem opravdu udelala a pak teprve poslou penize?Snad jsem to napsala srozumitelne.
Odpovědět
#18
pokud máš nastaveno vyplácení od 100usd, tak Ti je pošlou, až je vyděláš :-)

počet hodin nehraje roli, jde o to, kdy končí výplatní perioda, takže pokud těch 100usd vyděláš v jedné periodě třeba za 10 hodin, zbylých 90 garantovaných hodin se Ti počítá do dalších period.

Snad je to i ode mě srozumitelné :-)
Odpovědět
#19
ahoj
ano je,jen ja bohuzel nevim,kolik tam mam,protoze mi to furt pise pocet coinsu a ne penez..
Odpovědět
#20
chtěla bych zkusit DHL,ale vůbec nevím jak to najít Sad to se stačí zaregistrovat na např.privatefeeds a budu na všech jejich serverech jako to má Imlive nebo jak je to?poradí někdo???děkuji

tak už jsem to našla Big Grin
Odpovědět
#21
No jo... aj my by sme sa chceli asi zaregistrovat ale moc neviem kde, kedze zo slovenska na to moc pristup nie je..

da sa tam fungovat aj bez free? - ze len cakat na platiaceho zakaznika bez lakania na free?
Odpovědět
#22
jak to,že na to není přístup z SK? z ČR to normálně jde.........zaregistruješ se zde http://homecams.com/models/ ve free být nemusíš,můžeš čekat ve membru nebo ve fake pvt
Odpovědět
#23
a v membru to nevidia nejak membri zadarmo?
Odpovědět
#24
a je to aj pre pary?
Odpovědět
#25
když jseš v membru nikdo tě nevidí dokud tam za tebou nevstoupí a tím pádem rovnou platí

páry jsem tam online viděla............se podívejte na http://www.homecams.com/ tam uvidíte kdo je online............chodí málo modelů,jsou tam drahé pvt,cenu si samy nastavit nemůžete to se dělá automaticky samo podle předchozího výdělku....
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)