Seky
#1
Ahoj,nechavate si posilat z USA seky?Kde je nejlepsi nechat si je proplatit?
Odpovědět
#2
Nikdo neporadi?Nezkousel nekdo si to proplatit treba v zahranici?Proste prijit do nejake banky na prepazku dat sek a obdrzet vyplatu.Co jsem zjistovala tak u nas se ceka az mesic a hlavne musim mit u te banky ucet,coz nechapu proc...
Odpovědět
#3
Ahoj Sally,tak dříve jsem si také nechávala poslat šeky,ale než dostaneš peníze tak to fakt trvá,mě odečetly něco přes tři stovky,když už by jsi měla větší šek tak si vezmou daleko víc,a hlavně čekáš než ti dojde šek z chatu a pak musíš valit do banky nahlásit číslo učtu aby ti tu částku na tvůj učet poslaly v kč a ne v dolarech,a hlavně jsem se často setkala stím že na mě paní z banky zíraly co po nich vlastně chci,když jsem se zeptala proč to trvá tak dlouho tak řekly že oni ten šek musí poslat kamsi do prahy aby si ověřily že je pravýSmileměli na to měsíc ale trvávalo to i dýl..takže šeky já určitě neSmilea hlavně na každým šeku je adresa a paní z banky hned ví co děláš,já raději trošku diskrétnejiSmile
Odpovědět
#4
Ahoj claudinka,diky,uz jsem myslela,ze tu nikdo neporadi.Ja prave zacinam,delam jenom dva mesice takze jsem na tom stejne jak ty na zacatku , mne nema kto radit,robim sama z domu a tak vsetko na vlastnych chybachSmile este ze mam partnera co je strasne moc fajn a vzdy sa mi snazi vo vsetkom pomahat a spolu bojujeme))) urcite by som bola moc rada si s tebou pisat neako sukromne, nejde mi ani tak o tahanie informacii aj ked pravdu povediac nenahnevam sa za ziadnu radu, to mi urcite usetri casTongue, ale hlavne sa citim tak trochu sama, nemas s kym pokecat co a ako bolo a nie s kazdym o tej nasej praci mozes aj hovorit, pravda?Smile ... asi tolko...sally3163@gmail.com
Odpovědět
#5
Ahoj Sally tak já jsem také samouk,všechno mi instaluje nebo opravuje pc můj chlap,sama bych to nikdy nedala je dobrej i v jazyku,takže se suportama většinou řeší všechno můj,a ty děláš na jakým chatu ?jakto že ti to moc nejde ?třeba máš špatnej obraz fotky nebo tak něco?co používáš za kameru?
Odpovědět
#6
Sandrita: Tak to vůbec netuším kolik ti ztrhnou když ti chat pošle peníze na tvůj klasický učet třeba v čsob,taky by mě to docela zajímalo,zrovna jsem se právě chtěla zeptat jak ti posílá peníze ten chat xcams.?nevíš?tam píšou že šek nebo epassporte není možné,zdá se mi že pouze na tvůj běžný učet,já stále zkouším něco nového ale 4 chaty neměním,na těch makám a jsem spokojená,ale opravdu některý chaty jsou jen drbky,a ten chat camcomlive prý posílá peníze jen šekem je to prosím tě tak?a vždy prý 1za měsíc,zatím se mi tam nedaří,ale uvidím,to jsi dobrá že máš čtyřnásobek než ve studiu,já si taky myslím že německé chaty jsou určitě lepší ale to já neumím ani pozdravit,takže nic pro mě,
Odpovědět
#7
claudinka3 Napsal(a):Ahoj Sally tak já jsem také samouk,všechno mi instaluje nebo opravuje pc můj chlap,sama bych to nikdy nedala je dobrej i v jazyku,takže se suportama většinou řeší všechno můj,a ty děláš na jakým chatu ?jakto že ti to moc nejde ?třeba máš špatnej obraz fotky nebo tak něco?co používáš za kameru?


Ahoj Claudinka,radsej bysom pokecala cez mail alebo este lepsie cez skype,msn...kameru mam Sony Evi - asi 2 tyzdne,predtym normalna digitalna kamera Sony,robim hlavne na privatefeeds,niekedy MFC ale mam pomaly net,neutiahne viac chatov,musim sa prestahovat niekde,kde je mozne dat opticky kabel.S tou technikou to mam to same,vsetko robi partner,hihi.Ja nehovorim,ze je to vylozene spatne,ale my byvame v Anglicku a tych cca 30tisic co zarobim na chate - na tom privatefeeds - to sa tu da zarobit ako upratovacka.
Ale verim,ze ked naberiem viac chatov,dostanem sa so zarobkom na tych 70 alebo viac.Tu v Anglicku je to dobre po tej stranke,ze tu je velky vyber spodneho pradla,roznych kostymkov sestriciek,upratovaciek atd.Ked budes mat cas napis na mail sally3163@gmail.com,zatial ahoj
Odpovědět
#8
Sally ahoj,tak to jsi dobrá že máš na privatefeeds 30000 za měsíc,to já jsem tam neměla ani omylem,ale asi to bude tím že se mu moc věnuješ,že máš na zákazníky více času když budeš dělat na více chatech tak si myslím že ti výdělek trochu spadne,no tak vidíš jde ti to pěkně co tady píšou holky tak některý to nemaj ani z více chatů,tak vyřeš lepší internet a uvidíš že se ti bude dařit,mě se výdělek zastavil asi kolem 65,těch 80 co tady píše sandrita nebo jiné holky zatím nemám,ale stále něco nového hledám,tak hodně štestí zatím Smile
Odpovědět
#9
Ahojky Sandrita Smile,toš tobych ani nevěřila že s kamerou za 400 vyděláš osumdesátku,tak to si myslím kdybys měla tu profesionální tak máš jednou tolik,tak to si dobrá,jo s tím světlem máš pravdu mě taky nestačí pouze zatáhnout žaluzie,já bych zvolila raději tu pro9000 ale uvidíš sama no,tady u té pro 9000 je přímo napsané že je vhodná i do špatně osvětleních místností,když jsem ju měla přes den zaplou tak obraz byl uplně nádhernej,ale večer jsem musela trošku hýbad se světlem a nasměrovat ho spíš do rohu protože na mě padal stín,ale každá místnost je jiná,taky bych šla nejradči do těch němců,jo a ten camcomlive se mi zdá že tam chodí spíše němci i když tam mám zaškrtlou pouze aj vlajku,jo a jak je tam kolonka bank data tak tam mi nejde nic vypsat,pouze je tam napsané že peníze posílají šekem,tak nevím kvůli těm pár stovkám co tam mám by se mi nevyplatilo aby mi ten šek poslaly když mi strhnou ty 3kila,tak dík za radu a at se daří na chatuSmile
Odpovědět
#10
Teda holky tak vam hodně vydělava privatefeeds ju? Claudinko a na kterych chatech dělaš ty? Noooo ja teda taky převažně německee :-))
Odpovědět
#11
Ahoj ja dělám na amerikách,mě teda privatefeeds nejel,tam musíš dělat za 5,99...nemůžeš si to sama nastavit,a když nevyděláváš dlouho tak ti to spadne tuším o třídu níž,4,99...
Odpovědět
#12
Tak ja za cca 6 tyzdnov mojho posobenia ako camgirl som sa dostala do TOP10 na pvtfeeds,viacej chatov moje pripojenie nezvlada preto robim iba tento(este som zkusala MFC ale tam sa to podla mna dost zvrhlo,jest a pit svoje vykaly naozaj nehodlam....).A ani som netusila,ze je to vlastne to DHL o ktorom sa pytam inde :-))
Ceny nastavuje server podla uspesnosti - 2.99,3.99,4.99,5.99.Zacala som na 2.99 a vlastne som rovno skocila na 5.99,ale to si myslim,ze je vela.niesom este tak znama a membrom sa to zda vela.zarobok je stale taky isty ako za 2.99 akorat teraz mam z toho viac nervov,pisania,prehovarania do privatu
Odpovědět
#13
cus jelikoš pár chatu např.webcams co platilo na epassporte nenabízí payoneer,tak si nechávám posílat šek,a u komerční banky mi vždy ztrhnou pouze stovku,je to ale vždy až za ten měsíc,nikdy né dřív,prý to může být suma jaká chce vždy odečtou jen stovku,u čsob co si pamatuji odečítaly 300,a potom jak to byl velkej šek ještě daleko víc,
Odpovědět
#14
claudinka - ale webcams nabizi i-payout, ze kteryho si to muzes na payoneer nechat automaticky preposilat...Neni to lepsi nez sek? hlavne rychlejsi myslimSmile
Odpovědět
#15
pročtu díkySmile
Odpovědět
#16
nasla jsem stary šek , z data 16.unora 2010, je možne si ho nechat i po tak dlouhe dobe proplatit ? :O Smile
Odpovědět
#17
Ahoj holky taky dělám tuhle praci a teď mam nové chaty ameriky tak jsem se chtěla zeptat jak na amiky .. jsou totiž jiny než evropane a hlavně němci ... němce oblbneš udělaš show a ok ale než překecám američana tak mam nervy.... holky prosim jak na ně?? Co maj radi a co na ně plati .. dík Alíša
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)