Fóra Livechaty.cz
Co se vám nejvíce líbí na práci na livechatu? - Verze k tisku

+- Fóra Livechaty.cz (https://livechaty.cz)
+-- Fórum: Live video chat studia, livechaty a videochaty v ČR a SR (https://livechaty.cz/Forum-Live-video-chat-studia-livechaty-a-videochaty-v-%C4%8CR-a-SR)
+--- Fórum: O práci na livechatu (https://livechaty.cz/Forum-O-pr%C3%A1ci-na-livechatu)
+--- Téma: Co se vám nejvíce líbí na práci na livechatu? (/Thread-Co-se-v%C3%A1m-nejv%C3%ADce-l%C3%ADb%C3%AD-na-pr%C3%A1ci-na-livechatu)



Co se vám nejvíce líbí na práci na livechatu? - chacey - 2009-01-03

Záměrně pokládám tuto otázku, protože každému se na naší práci líbí něco jiného.

Mě osobně hned zaujala flexibita a volnost při této práci, protože si sama můžu určit směny a taky čas po který chci pracovat což samozřejmě v klasické práci na HPP vám na výběr nikdo nedá. Pracovala jsem i na HPP ale citila jsem se jako ve vězení (ráno přijdu a večer odcházím) a taky za směšné peníze oproti tomu co si vydělám jako internetová modelka.

Další věc, která je mi velice příjemná je to, že ráda poslouchám lichotky jako každá žena a za jednu směnu jich slyším tolik co bych nikdy neslyšela za celý životSmile Velice ráda taky flirtuji a chatuji s klienti beru to vyloženě jako zábavu, při které se dají vydělat slušné penízky.

Co se vám nejvíce líbí na práci internetové modelky???


Co se vám nejvíce líbí na práci na livechatu? - Kačík - 2009-01-20

Volnost,možnost určení si "pracovní doby", klid a soukromí v rodinném prostředí,možnost procvičit si cizí jazyky,psaní na PC,zdokonalení v projevu a hlavně,lichotky,komplimenty,zábava,a samozřejmě,finanční motivace je obrovská,to bezesporu.Big GrinCool


Co se vám nejvíce líbí na práci na livechatu? - Nikole - 2009-01-21

ahoj,libi se mi,že doma mohu délat kdy chci,nemusim se nikam přesouvat ani balit pokoj když se mě zrovna nechce a samozřejmé penize.No při placení daní vždycky brečím,ale v normálni práci by mé postrhávali tak jednou tolik. Anglicky i némecky už umím tak že koukám na filmy v originále.Teď se učím francouzsky.A hlavně mé doma nikdo nehoní a holky nedrbou na chodbé.lol.


Co se vám nejvíce líbí na práci na livechatu? - Nikole - 2009-01-21

Jo a lichotky samozřejmé,ale tady mé u toho ještě plati.Blby je,že když mě nékdo lichoti v reálu,tak mě to až štve,źe z toho nic nekápne,maximálně zaplacenej drink.lol


Co se vám nejvíce líbí na práci na livechatu? - Gia - 2009-01-29

Co mě se líbí na této práci?
Tak v první řade pěkné prostřední, jak už bylo řečeno lichotky, komplimenty a spousta krásných slov od memberů, že je to práce zábavná, není to nic těžkého, ba naopak mě tato práce velice naplňuje, možnost seznamovat se s muži z různých států a povídat si o různých věcech a v neposlední řadě protože jsem exhibicionistka, tak to, že se můžu předvádět před kamerou. Přiznám se, že tohle mě hodně uspokojuje a navíc mám děsně ráda sex.. a pracovat v takové branži - ideální práce pro mě. Smile Nedělám ji sice dlouho, ale hned po první směně jsem si tuhle práci zamilovala. Také se mi líbí profesionální přístup mého šéfa kě mě a celkově k "jeho" modelkám. Seriózní a příjemný to člověk. Co víc si přát.. Jsem moc spokojená.