Fóra Livechaty.cz
StarModels - Verze k tisku

+- Fóra Livechaty.cz (https://livechaty.cz)
+-- Fórum: Live video chat studia, livechaty a videochaty v ČR a SR (https://livechaty.cz/Forum-Live-video-chat-studia-livechaty-a-videochaty-v-%C4%8CR-a-SR)
+--- Fórum: Recenze studií v ČR (https://livechaty.cz/Forum-Recenze-studi%C3%AD-v-%C4%8CR)
+--- Téma: StarModels (/Thread-StarModels)

Stran: 1 2


StarModels - chacey - 2008-11-30

StarModels o sobě:

Naše agentura byla založena začátkem roku 2007 a proto je to ještě stále mladá, svěží a kreativní společnost, která sází na férové a přátelské jednání. Právě solidnost a profesionalita v dnešní době mnohým jiným agenturám nic neříká. My se však ze všech sil snažíme, abychom právě tento luxus všem našim klientům nabídli v té největší možné míře.

Jsi mladá slečna/muž/pár starší 18ti let, který(á) si rád(a) povídá s lidmi a chce se pobavit na internetu a zároveň hledáš přivýdělek formou brigády nebo dokonce stálou práci? Nestyď se a přijď si vyzkoušet, jaké to je vydělat si sám(a) pěkné peníze při práci, která se Ti bude určitě líbit. Neříkám, že každý se na tuto práci hodí, ale většina si dříve nebo později uvědomí, že jednodušeji se peníze snad ani vydělat nedají :-)


StarModels - LadyMarry - 2010-08-12

Zvolte raději jiné studio.


StarModels - Margarita - 2010-09-12

Ahoj, asi měsíc pracuji ve Starmodels Ostrava. chci se zeptat kdo máte zkušenosti s tímto studiem? Jsou tam pouze 50 % provize, ale líbí se mi, že je zde málo holek a tak mám úplně volnou ruku v plánování směn, je tam celkem příjemné prostředí a příjemná vstřícna managerka...ale teď nám onemocněl šíf (vážně) a prý se nám tedy opozdí výplaty :-(


StarModels - Zdeněk - 2010-09-12

Ahoj, není možné,aby se majitel vymlouval na nemoc. Seriozní studia mají více zodpovědných osob, které mohou nakládat s penězi,pro případ že by někdo onemocněl.Včasnost výplat je základem všech dobrých studií a to i v případě nemoci, nebo jakékoliv mimořádné události. V Ostravě doporučuji Studio Prima - viz. baner v záhlaví tohoto webu. Provize ve studiu je tam 60%.


StarModels - siklar - 2010-09-12

Mám podobnej problém jako tady slečna a chci definitivně odejít.Chci jít někam jinam a zajímalo by mě zda nebude problém s registrací, jelikož bych ráda pořád dělala na těhle chatech, ale tedy pod jinym nickem.Děkuji moc za pomoc.


StarModels - Rebelka - 2010-09-12

Ja takto skončila a problem jsem měla u 777 livecams měsic jsem nemohla pracovat než mi studio zablokovalo stary učet ;-) No a jinak kamaradka měla problem u livestrip dokonce po roce, studio ji tam mělo aktivni a nezrušilo a nemohla se tam registrovat sama na sebe. Jinak jinde nebyva problem asi, holky tady psaly na foru že někde maji i vice registraci . . . . a v poho.


StarModels - Rebelka - 2010-09-12

No ja kdysi když jsem pracovala pod studiem tam šefka kradla many a vymlouvala se že hlavni šef nedal penizky . . . no a nakonec po roce skoro se na to přišlo že lohla celkem hodně moc. No vždycky mi dlužila každy měsic polovinu vyplaty, celkem mazec každemu dlužila ;-) njn studia,ale šefka nakonec letěla a pak tam šefovala jinak a pak už to bylo v poho. Na to bych si dala bacha, divna vymluva dostat penize později přece tam někoho musi mít ne.


Zdeněk Napsal(a):Ahoj, není možné,aby se majitel vymlouval na nemoc. Seriozní studia mají více zodpovědných osob, které mohou nakládat s penězi,pro případ že by někdo onemocněl.Včasnost výplat je základem všech dobrých studií a to i v případě nemoci, nebo jakékoliv mimořádné události. V Ostravě doporučuji Studio Prima - viz. baner v záhlaví tohoto webu. Provize ve studiu je tam 60%.



StarModels - Zdeněk - 2010-09-12

U některých chatů jako je např. 777livecams, stremray aj. skutečně může být problém s tím že nové studio vás na tyto chaty dostane ze zpožděním cca 1 měsíc. Studio Prima má pro vás však v nabídce dostatek německy i anglicky komunikujících chatů s dobrými výdělky,což vám nahradí čekání na výše uvedené chaty.


StarModels - Margarita - 2010-09-12

Siklar a ty děláš v Ostravě v tom stejném studiu Starmodels? jako ty provize jsou na nic, ale ten šéf je opravdu vážne nemocný a je v nemocnici, takze uvidim tak po 2 tydnech jak to bude vypadat. Jinak ale prostredi si myslim ze neni nejhorsi a managerka je prijemna :-) Zjistila jsi, jak to teda je, kdyz jsi zaregistrovana na chatu a pak prejdes k jinemu studiu co a jak???


StarModels - siklar - 2010-09-13

Ahoj chci poděkovat za odpověd a pro Margaritu ne já dělám pro ústecký kraj.Samozřejmě, že bych nemohla dojíždět atd, tak vim, že právě by neměl být problém právě pro Primu dělat tak, že bych to měla doma.Jinak ti chci říct, že opravdu 50% je málo a jak psal Zdeněk s tou výplatou kort, když má managerku by se nemělo stát.Já mám brát 25., ale beru tak 30-31 a to už tam mám opracovanou druhou výplatu.Jinak když si nechávaj tolik ještě, aby nebyli příjemní.Ale já už na to mám jiný názor a rychle pryč.


StarModels - LadyMarry - 2010-09-17

Nechci znepokojovat holky, které ještě zůstávají ve studiu, ale ten známý trik s onemocněním už tady několikrát byl. Neříkám, že člověk nemůže onemocnět, ale vždy v týdnu výplat? Také se stalo, že byl šéf údajně nemocný, vážná infekční choroba - a byl viděn v Ostravě ve svém autě. Takže to asi tak tomu. Pokud si budeš stěžovat, dostaneš přednášku o tom, kdo je tvůj šéf a pokud nevyděláváš dost přidá se k tomu i to, že se svým platem bys stejně nic nezaplatila, tak co si stěžuješ. Pokud by měla jiná dívka stejnou zkušenost z toho studia, bylo by dobré aby ji sem připsala, aby můj názor nevyzněl zaujatě. Nicméně se připrav na to, že pokud bude výplata vyplacen včas - nevím proč mají na internetu uvedeno výplaty každých 14 dnů, když je to delší dobu jen jednou měsíčně. Může se ti stát, že ti přijde ráno sms, že v jednu jsou výplaty... no a ty se zblázni Big Grin Průměrná čekací doba na výplaty jeden týden, v daný den tak 2-4 hodiny. U podpisu smlouvy mi také bylo řečeno, že dostanu 70% a pak z toho bylo 50%. Ale je možné, že se toto změnilo, jsem už dlouho na mateřské.


StarModels - Margarita - 2010-10-01

Pozor. Starmodels momentálně nejsou!!!


StarModels - Margarita - 2010-10-31

Jo a Starmodels nevyplácí výplaty, co jste si tam naposled vydělaly - zkončili a vysr*** se na vyplácení výplat!!!!!


StarModels - Stacey - 2010-10-31

Margarita Napsal(a):Jo a Starmodels nevyplácí výplaty, co jste si tam naposled vydělaly - zkončili a vysr*** se na vyplácení výplat!!!!!
A neni to Magic life Praha?Ty v Praze zkrachli a zmizli.A jak maj na strankach:Od nas neuslyšíte,že chaty nevyplací,tak to říkali každý týden...


StarModels - Margarita - 2010-10-31

nene je to Starmodels a mají pobočku i v Brně, tak bacha na ně, šéfík ani nereaguje na telefonáty ani na sms


StarModels - Ophoria - 2010-12-30

V Brně se tohle studio uplně rozpadlo, majitel dluží hodně modelkám jejich výdělky. Nevím, jak je to v Ostravě, ale velice časté byli výmluvy na nemoc, na narozená štěňátka, na zácpy na dálnici např výplaty měli být v 14 h a majitel dorazil až v šest a ještě bez poloviny peněz. Určitě do tohohle studia nechodte.


StarModels - LadyMarry - 2010-12-31

Pan majitel je také na Facebooku, nikdy nevypadal nemocně, i když se o tom všemožně snažil přesvědčit. Nevím, co se dá v takové situaci dělat... ale aby holky z Brna i Ostravy přišly o peníze ??? Sad Si ho asi přidám do přátel XD Řekla bych, že si za peníze, co sem vydělala mohl koupit i nějaký ten mercedesek a než jsem z něho vycucla poslední výplatu... kecy pindy! Fuj spratek jeden, vždyť je mladší než já Tongue


StarModels - Nikk02 - 2011-01-03

No, koukám že už je asi zbytečné sem něco psát, když už se studio rozpadlo (ale nedivila bych se, kdyby si p. Zouhar založil nové, s jiným názvem), ale také přispěji s svojí zkušeností. Pracovala jsem nějakou dobu ve studiu v Brně - minimální počet směn týdně - při nedodržení pokuta; pokud nepřijdete na směnu, musíte mít potvrzení od doktora, jinak o5 pokuta... Manažerka namyšlená, hrála si na kamarádku, ale pak pomlouvala u ostatních holek. Snad ani jednou jsem výplatu nedostala včas, někdy ji dokonce dávali po částech - neustálé výmluvy na svátky v zahraničí a na problémy v bance. Krom toho byl ve studiu neskutčný bordel. Také se mi několikrát stalo, že mi manažerka během směny napsala na ICQ, přes ktré se tam komunikovalo, ať okamžitě přijdu do kanceláře aniž by mě upozornila, že je tam majitel - samozřejmě nebyl čas na oblékání, takže jsem tam šla většinou max ve spodním prádle...


StarModels - Nikk02 - 2011-01-03

Haha, a teď koukám, že stránky studia pořád fungují - dokonce se na nich stejně jako dřív dočtete, že jde o výhradně ženské studio, slibují paušály, píšou tam něco o solárku a jiné nesmysly - hned jak přijdete do studia, zjistíte, že je to úplně jinak...


StarModels - dixy - 2011-01-31

starmodels je parodie.. byla jsem nová a nezkušena a taky hodne blbá... ta manažerka pinda jedna vyžrana byla svině a protože jsem nevydělávala xdesítek tisíc a měla jsem výdělky jen do 4 tisic, tak se na mě dívala skrz prsty Sad místo aby poradila, tak radši shazovala... naštěstí tam byla jedna dobrá duše a ta dokázala spravit náladu. neodstala jsem skříňku, až jsem si ji vydupala.. jako bonus netekla teplá sprcha, kamery a chaty blbly, šéf měl s výplatama čas... a tu poslední jsem ani neviděla asi jako ostatní děvčata Sad p.zouhar je vážně ubožák, hlavně že si zajel na dovolenou v řecku ...


StarModels - Cathy - 2011-02-01

Ahoj Dixy, tady Cathy Smile Děláš parádu v korzetu? Big Grin Jak se jinak máš?


StarModels - dixy - 2011-02-01

ahojaj cathy Smile zatím ne, od té doby jsem jeste nepracovala... ted začnu znovu pod jedním studiem v opavě Smile peníze se fakt šiknou, snad se ted bude dařit líp jak u zouhyho Smile a co ty? deláš nekde, nebo si změnila obor?


StarModels - Cathy - 2011-02-01

Já jsem teď na chatu z domu... studio se nějak sesypalo Big Grin ty bys nemohla? Já bych ti třeba pomohla s těma registracema, kdyby sis nebyla jistá a měla bys 100% pro sebe Smile


StarModels - Cathy - 2011-02-01

Ještě sem se chtěla zeptat... vy ste nedostaly vůbec výplaty? o.O


StarModels - dixy - 2011-02-01

no v červenci jsem nedelala, tak si nejsem jistá, jestli ostatní holky dostaly za červenec výplaty... ale za srpen nedostal už nikdo.. a zrovna v srpnu to docela šlo Sad jen Lucka si ho dokazala seřvat tak, že dostala aspoň část nějakých peněz. z domu - taky jsem nad tím přemýšlela a dost... ale ja mam jen webku, na kameru fakt nemám peníze... a přes co si necháváš peníze posílat? jak jsem tu všude četla, je lepší si prý to nechat danit... tak nevim... když tak mi napiš víc info na maila: dizimonka@seznam.cz