Fóra Livechaty.cz
VAROVÁNÍ: Support LiveJasmin (neodbornost a arogance) - Verze k tisku

+- Fóra Livechaty.cz (https://livechaty.cz)
+-- Fórum: Live video chat studia, livechaty a videochaty v ČR a SR (https://livechaty.cz/Forum-Live-video-chat-studia-livechaty-a-videochaty-v-%C4%8CR-a-SR)
+--- Fórum: Řešení technických problémů (https://livechaty.cz/Forum-%C5%98e%C5%A1en%C3%AD-technick%C3%BDch-probl%C3%A9m%C5%AF)
+--- Téma: VAROVÁNÍ: Support LiveJasmin (neodbornost a arogance) (/Thread-VAROV%C3%81N%C3%8D-Support-LiveJasmin-neodbornost-a-arogance)



VAROVÁNÍ: Support LiveJasmin (neodbornost a arogance) - Hodná_holka - 2011-10-07

Ahoj,
rád bych upozornil všechny lidi, kteří pracují na LiveJasmin, aby si dávali pozor na jednání supportu. Support toho serveru je dobrý tak akorát na změnu bankovních údajů a a na administrativní činnost.

Pokud se na ně obrátíte s technickým problémem (a to je jich na jasmíně dost) nejen že Vám začnou radit úplné hlouposti, ale začnou z vás dělat doslova idioty. Jejich support nemá žádné technické oddělení - operátoři jsou zřejmě univerzální a jednají dle předpřipravených scénářů.

Software jejich livechatu je nejenom nestabilní, ale především nekompatibilní - nebál bych se říci, že zřejmě záměrně.

Známe a neřešené problémy softwaru Performer Optimum:

Nekompatibilita s prohlížečem Mozilla Firefox 3.6 a Internet Explorer 8 +
Prohlášení o nekompatibiltě vyšlo v březnu roku 2010. Objevilo se v novinkách na serveru. Support zde radil downgrade na verzi 3.5. Po dvou měsících hláška záhadně zmizela a není ani v archivu. Software však stále kompatibilní není.

Nekopatibilta s Adobe Flash Player 10
Support přiznává nekompatibilitu, nedočte se o ní ale ve FAQ ale v nápovědě pro membery k funkci C2C. Doporučují downgrade na verzi 9.5

Zamrzání softwaru na VIP chatu.
Stává se vám, že po 2 minutách member přestane záhadně odepisovat, vy své video stále vidíte. Member je stále v místnosti a vy máte radost z 45 minut dlouhého privátu. Najednou máte negativ na zdi a ve statistikách 2 minutky VIP. Tak to je prosim normální...

Nekompatibilita se střihovýma kartama.
Máte kameru napojenou na střihovku a stává se vám, že ve Flash Playeru vidíte obraz, ale v softwaru jasmíny ne? Normálka. Dle mých testů podporuje Performer Optimum pouze WLC kamery- tedy kamery, které vám Windows detekuje jako webku. Že by to nejak souviselo s tím, že na jasmíně si můžete skrze jejich obchodního partnera - firmu Logitech zakoupit "kvalitní webku"?


VAROVÁNÍ: Support LiveJasmin (neodbornost a arogance) - barunka - 2011-10-21

Maximálně souhlasím, supporti na jasmíně jsou uplně ale opravdu uplně nahovno. Kolikrát jsem něco potřebovala a než jsem se dopracovala výsledku tak to teda bylo něco.


VAROVÁNÍ: Support LiveJasmin (neodbornost a arogance) - Cinnamon - 2011-10-22

Já poprvé byla stejného názoru, ale musím říct, že support mi téměř vždy byl ochoten pomoci, řešili se mnou problém jednou i 2 h, jsou vstřícní a slušní. Jeden mi našel závadu v pc , díky které jsem měla problém a odstranil. Sice vždycky když je jdu žádat o radu se dopředu děsím, jak dlouho to bude trvat, někdy jim trvá i 10 min než odpoví. Ale nemůžu so zatím stěžovat.


VAROVÁNÍ: Support LiveJasmin (neodbornost a arogance) - juliarobert - 2012-12-31

Zajímavé informace. Líbí se mi vaše téma. Díky za sdílení.