Fóra Livechaty.cz
Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Verze k tisku

+- Fóra Livechaty.cz (https://livechaty.cz)
+-- Fórum: Live video chat studia, livechaty a videochaty v ČR a SR (https://livechaty.cz/Forum-Live-video-chat-studia-livechaty-a-videochaty-v-%C4%8CR-a-SR)
+--- Fórum: O práci na livechatu (https://livechaty.cz/Forum-O-pr%C3%A1ci-na-livechatu)
+--- Téma: Erotické pomůcky pro maximální výdělky (/Thread-Erotick%C3%A9-pom%C5%AFcky-pro-maxim%C3%A1ln%C3%AD-v%C3%BDd%C4%9Blky)



Erotické pomůcky pro maximální výdělky - chacey - 2008-11-26

Když jsem začala pracovat v této skvělé branži, snažila jsem se sledovat (kdykoliv mi to dovolili) počínání nejúspěšnějších modelek. Zajímalo mě, co všechno dělají pro to, že vydělávají tak pěkné peníze a za jakoukoliv fintu bych tehdy dala snad cokoliv Smile

Faktorů, které mají vliv na to, jak budete na livechatu žádaná, je samozdřejmě spousta. Nicméně erotické pomůcky mě osobně pomáhají do dnes a to velice podstatně. Já osobně jsem si pořídila rovnou několik vibrátorů různých barev a velikostí - zákazníkům se práce s nimi moc líbí - teď nemyslím zrovna jen ten účel použití za jakým byly vibrátory vyrobeny! Často stačí si s nimi hrát a jen se jich dotýkat...

Samozdřejmě dále mi moc pomáhá velké množství erotického spodního prádla. Každou směnu se převlékám klidně i několikrát abych vypadala pořád jinak. Cílem hry je aby mě zákazník neokoukal - chci být pro ně pořád nová, osvědčilo se mi to! Cool

Jaké další věcičky Vám pomáhají být ta nejlepší a nejsvůdnější ve Vašem studiu? Co se Vám osvědčilo nejvíce?


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Megie - 2009-02-12

Ahojky.Mám skušenost že maj moc rádi ty samodržící punčocháče,podvazkové pásy,různý sexy boty,hadříky,bič,hračky.No všechno možný.Taky minisukně.Na barvě pleti,malování a účesu jim ani tak zas nezáleží bych řekla.Spíš jak se člověk tváří atd.


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Mo - 2009-03-03

Ahoj, ja uz 2 roky pracuji na trech nemeckych a jednom holandskem chatu. Vyzkousela jsem strasnou spoustu chatu, ale jen tahle kombinace 4 chatu mi opravdu vyhovuje. Vsechno jsou to nude chaty s tonem, takze kazdy kdo ke me prijde rovnou plati. Nasla jsem si takovou kombinaci chatu abych ani chvilku nesedela jen tak, nenudila se, nebo abych si nemusela s nekym psat jen tak zadarmo na free chatu. Pracuji intenzivne, zameruji se hlavne na prani zakazniku....tedy na show, proto pracuji jen 2 az 3 hodiny....vic bych asi nezvladla a vydelavam 3krat vic nez kdyz jsem pracovala ve studiu. Takze eroticke pomucky, pradlo a upraveny vzhled k tomu proste patri. Mam par vibratoru, ven.kulicky, high heels,kozacky, puncochy a k tem vibratorum mam treba i banan......to lidi vzdycky pritahne.Smile


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Kačík - 2009-03-03

Vibrátory,dilda, punčochy,high heels za ty roky po mě nikdo nechtěl a to jsem měla bot nepočítaně...:lol::lol::lol:,ráda se často převlékám,více toho zatím nemám,ale vystačím si s tím bohatě. Tón nepoužívám,protože na něj nemám dostatečné soukromí,jaké bych potřebovala.:lol:.A hlavně jsem jinak hrozně hlučná,což by se sousedům asi moc nelíbilo...:lol:


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - frenklinek - 2009-03-16

dobry den jsme par a hledame praci z domu a tak se ptam jestli nam nekdo neporadite kam se obratit? A zda je potreba vsude kopie obcanskeho prukazu ?Nezda se nam to dost bezpecne nekam posilat kopie.Dekujeme za odpovedi Smile nas email: frenklinek@centrum.cz


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Viviane - 2009-03-16

tak moje práce na livechatu ztroskotala na financích,nemám bohužel peníze na vybavení,moje PC je dost zastaralé,webku nemán,studio nikde poblíž není Sad


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Nikol - 2009-03-16

Podle mě je nejdůležitéjší dobra nalada a usměv:-) Dělám doma,takže se převlíkám dle přání.Vibrátory mám 3, šest kostymů,20 bikini a asi 40 souprav spodního prádla.Protože mám velká prsa,tak často ani vibrátory nemusím používat.Plno klientum stači si se mnou povídat na audio když jsem nahatá nebo blbnu,hrajou roleplay atd.Dělám ameriky ale jsem skoro pořád v member nebo nude,mám skoro pořád někde privát.Na němce nedělám,málo tam platí a chtějí pořád show a prasárny.Myslim si,že stojím za víc a nemám to zapotřebí.Jinak nechápu ty holky co brečî,že nevydělávají,ale mají odrostlou barvu a 30 fotek v jednom ošklivém malém prádle ,nenamalovaný a jsou drzý sprostý a namistrovaný jak mistr světa.Já ráda pomůžu,pořád mě někdo prosí o rady,ale holky začněte samy u sebe!Klienti vás vidí reálně,nemaji růžové brýle a za protivnou neupravenou buchtou nepůjde ani kluk v baru natož aby za ní platil!


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Viviane - 2009-03-16

tak to je pěkná výbavička Smile
taky bych pracovala ....
Nikol Napsal(a):Podle mě je nejdůležitéjší dobra nalada a usměv:-) Dělám doma,takže se převlíkám dle přání.Vibrátory mám 3, šest kostymů,20 bikini a asi 40 souprav spodního prádla.Protože mám velká prsa,tak často ani vibrátory nemusím používat.Plno klientum stači si se mnou povídat na audio když jsem nahatá nebo blbnu,hrajou roleplay atd.Dělám ameriky ale jsem skoro pořád v member nebo nude,mám skoro pořád někde privát.Na němce nedělám,málo tam platí a chtějí pořád show a prasárny.Myslim si,že stojím za víc a nemám to zapotřebí.Jinak nechápu ty holky co brečî,že nevydělávají,ale mají odrostlou barvu a 30 fotek v jednom ošklivém malém prádle ,nenamalovaný a jsou drzý sprostý a namistrovaný jak mistr světa.Já ráda pomůžu,pořád mě někdo prosí o rady,ale holky začněte samy u sebe!Klienti vás vidí reálně,nemaji růžové brýle a za protivnou neupravenou buchtou nepůjde ani kluk v baru natož aby za ní platil!



Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Elenka - 2009-05-03

Chtěla bych se zeptat používáte masky, nějaké převleky- jako nevěsta, uklízečka,..... já nevím něco.
Myslíte, že může mít dívka něco přes obličej, aby jí nebylo vidět a sundat to až v placené sekci? mají o to chlapi zájem?
Nemám o tom moc informací, omlouvám se, jestli to tu je někde zmíněné- asi jsem to přehídla.


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Jana - 2009-05-03

Kostymy pouzivam -sestricku a cat girl a zakryvani obliceje je zakazane.Muzou te za to z chatu vypnout a sebrat vydelek.Podle me je to stejne jedno,kdyz te bude chtit nekdo opravdu najit,tak si zaplati i ten privat.


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Divenka - 2009-06-07

Ahoj,rada bych se dozvedela neco vic o role play.Zacinam,moc zkusenosti nemam.Onehdy to po me nekdo chtel,byla bych mu rada vyhovela,ale nevedela jsem jak nebo co po me vlastne chce.Muzete mi o tom nekdo napsat neco vic?Nikol?


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Nikole - 2009-06-09

Roleplay je hrani roli na kterych se dohodnete,napr. ucitelka a student.Vetsina se dela v kostymu.Hodne se u toho mluvi na audio nebo pise proto to treba holky co neumej dobre nedelaj,nebo to udelaj jednou spatne a klient jde za jinou.Na roleplay me chodi polovina stalejch a prumerne 30min.Takze zrovna tohle je neco jde nejlip dobre konverzujicim holkam, ktery maji rozsahlej satnik.Delam to 4 roky a delam na tom fakt hodne penez,vetsinou to neni show pod 30 dolaru pro me.


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Nikole - 2009-06-09

Kazdopadne u kazdy show je potreba psat nebo mluvit.Cim vic polozis otazek,tim casteji se on musi prestat honit nebo myslet na neco jinyho a trva mu to dyl.Proto nektery klienti jsou u nektery modelky 2 min a u nektery 20 :-) nektera holka ma treba 70 show (klientu) a ma mensi vydelek nez jina za 10 klientu.Jak se rika "U kazde prace se musi myslet".Nejde jen se bezduše svlikat a psat dokola stejne vety.To kazdeho casem znudi a jde jinam. Tak hodne stesti,bohatou slovni zasobu a pikantni fantazie preje vsem Judr.Nikol rady s.r.o. :-)


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Ella - 2009-06-11

Nikole Napsal(a):Kazdopadne u kazdy show je potreba psat nebo mluvit.Cim vic polozis otazek,tim casteji se on musi prestat honit nebo myslet na neco jinyho a trva mu to dyl.Proto nektery klienti jsou u nektery modelky 2 min a u nektery 20 :-) nektera holka ma treba 70 show (klientu) a ma mensi vydelek nez jina za 10 klientu.Jak se rika "U kazde prace se musi myslet".Nejde jen se bezduše svlikat a psat dokola stejne vety.To kazdeho casem znudi a jde jinam. Tak hodne stesti,bohatou slovni zasobu a pikantni fantazie preje vsem Judr.Nikol rady s.r.o. :-)

Tak to je holá blbost...za ty roky co pracuju na chatu vidím, že pokud si chlap sám nezačne tebou víc povídat nebo ti poprvý ani neodpoví, tak stojí jen o show a ne ztrátu jeho drahocenýho času. Holky, co tohle nepochopí tak jim odchází nebo dávaj špatný hodnocení privátů


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - barbie - 2009-06-11

Ja souhlasim s Nikol,delam na chatu 6.rokem a s povidáním s klientama nemám problém a mám i hodinové PVT nebo nuda chaty.Asi je nezaujmeš na tolik,aby s tebou zůstali déle.Mě socky moc nechodí,mám 5 hvězdiček a vysílám za 2.80.


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Alin - 2009-06-12

Nikole Napsal(a):Kazdopadne u kazdy show je potreba psat nebo mluvit.Cim vic polozis otazek,tim casteji se on musi prestat honit nebo myslet na neco jinyho a trva mu to dyl.Proto nektery klienti jsou u nektery modelky 2 min a u nektery 20 :-) nektera holka ma treba 70 show (klientu) a ma mensi vydelek nez jina za 10 klientu.Jak se rika "U kazde prace se musi myslet".Nejde jen se bezduše svlikat a psat dokola stejne vety.To kazdeho casem znudi a jde jinam. Tak hodne stesti,bohatou slovni zasobu a pikantni fantazie preje vsem Judr.Nikol rady s.r.o. :-)
Teda taky sem to uz postrehla ze to takhle funguje,jenom nevim co jim mam porad psat abych se neopakovala, nemate nejaky tipy?


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Alin - 2009-06-12

Nikole Napsal(a):Kazdopadne u kazdy show je potreba psat nebo mluvit.Cim vic polozis otazek,tim casteji se on musi prestat honit nebo myslet na neco jinyho a trva mu to dyl.Proto nektery klienti jsou u nektery modelky 2 min a u nektery 20 :-) nektera holka ma treba 70 show (klientu) a ma mensi vydelek nez jina za 10 klientu.Jak se rika "U kazde prace se musi myslet".Nejde jen se bezduše svlikat a psat dokola stejne vety.To kazdeho casem znudi a jde jinam. Tak hodne stesti,bohatou slovni zasobu a pikantni fantazie preje vsem Judr.Nikol rady s.r.o. :-)
Ahoj Nikol, mohla by si mi prosim pisnout na mail?Smile mela bych na tebe otazecku ohledne prace atd. teda spis zadost o raduSmile Dekuju, pa
sexy.holcicka88@centrum.cz


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Ella - 2009-06-12

barbie Napsal(a):Ja souhlasim s Nikol,delam na chatu 6.rokem a s povidáním s klientama nemám problém a mám i hodinové PVT nebo nuda chaty.Asi je nezaujmeš na tolik,aby s tebou zůstali déle.Mě socky moc nechodí,mám 5 hvězdiček a vysílám za 2.80.
Já teda vysílám za 5.99, vyjde to lepší na peníze/časWink


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - ella - 2009-06-12

barbie Napsal(a):Ja souhlasim s Nikol,delam na chatu 6.rokem a s povidáním s klientama nemám problém a mám i hodinové PVT nebo nuda chaty.Asi je nezaujmeš na tolik,aby s tebou zůstali déle.Mě socky moc nechodí,mám 5 hvězdiček a vysílám za 2.80.
A co jako? Mám závidět? ne díky, jsem taky dost oblíbená včetně několika site ocenění a 6. rokem taky vysílám:-)) a podle ostatních tu mám vyšší výdělky na odpracované hodiny to zcela jistě


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Megie - 2009-10-20

U každýho je to jiný. Některej si chce skoro jen povídat jinej zas show a do toho povídat a psát další jen show nebo jen vzdychat.Je fakt že sou takový že když okamžitě neuděláš co chce tak odejde.Je to individuelní.


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - carotenek - 2010-02-04

Dá se to odepsat z daní, tyhle kostýmky, didla, korzety a tak? Zedníci si taky odepisují montérky...


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - Nikole - 2010-02-05

carotenek Napsal(a):Dá se to odepsat z daní, tyhle kostýmky, didla, korzety a tak? Zedníci si taky odepisují montérky...
být tebou,tak to udělám paušálními náklady.Mě takhle projeli první daň.přiznání a i když mě ho dělala účetní,tak mě všechnu kosmetiku,spodní prádlo a solárko,kadeřnici a manikůru dala pryč,že to jsou věci a služby i pro osobní potřebu.Nechala mě tam snad jen internet,pc,kameru atd.Byl to pak celkem rozdíl,skočila jsem do jiné daň.skupiny a musela to doplatit i s penále


Erotické pomůcky pro maximální výdělky - carotenek - 2010-02-05

Nikole Napsal(a):
carotenek Napsal(a):Dá se to odepsat z daní, tyhle kostýmky, didla, korzety a tak? Zedníci si taky odepisují montérky...
být tebou,tak to udělám paušálními náklady.Mě takhle projeli první daň.přiznání a i když mě ho dělala účetní,tak mě všechnu kosmetiku,spodní prádlo a solárko,kadeřnici a manikůru dala pryč,že to jsou věci a služby i pro osobní potřebu.Nechala mě tam snad jen internet,pc,kameru atd.Byl to pak celkem rozdíl,skočila jsem do jiné daň.skupiny a musela to doplatit i s penále
Dííííííík! Big Grin Jsem už těch papírů od zpravotního, sociálního a finančáku nějak dopletenasssstBig Grin Další dotazy už hodím na zdejší oddělení Smile regisrace na úřadech. Mám v tom úplně zmatek....