Fóra Livechaty.cz
Vaše finanční ohodnocení - Verze k tisku

+- Fóra Livechaty.cz (https://livechaty.cz)
+-- Fórum: Live video chat studia, livechaty a videochaty v ČR a SR (https://livechaty.cz/Forum-Live-video-chat-studia-livechaty-a-videochaty-v-%C4%8CR-a-SR)
+--- Fórum: Důležité informace pro studia a modelky! (https://livechaty.cz/Forum-D%C5%AFle%C5%BEit%C3%A9-informace-pro-studia-a-modelky)
+--- Téma: Vaše finanční ohodnocení (/Thread-Va%C5%A1e-finan%C4%8Dn%C3%AD-ohodnocen%C3%AD)

Stran: 1 2


Vaše finanční ohodnocení - glenna - 2010-06-08

Sandrita Napsal(a):chatum neodvadim nic ... zase nake kecy od studií :-D


a delas na visitu??


Vaše finanční ohodnocení - Sandrita - 2010-06-08

*


Vaše finanční ohodnocení - Margarita - 2010-09-28

Ja to nechapu, delam na livechatu kolem mesice a to co mate za smenu mam ja za cely mesic s bidou :-( jenze mam jen 1 chat a to MFC a na registrace k dalsim chatum musim cekat, pt clovek ktery vyrizuje registrace nam je nemocny :-( ...ale delam snad uplne vsechno, jsem dlouhovlasa blondynka modrooka, stihla, nestydim se, jsem opravdu naruziva, neukazuju nic jen tak zadarmo, ale tezko tezko nalakam chlapy tady na MFC


Vaše finanční ohodnocení - Zdeněk - 2010-09-28

Margarito, pokud to dobře chápu tak pracuješ ve studiu. Potom však nechápu proč pracuješ v takovém studiu kde máš pouze jeden chat?


Vaše finanční ohodnocení - Margarita - 2010-09-28

Ano ve studiu...nene je tam 6 chatů, ale zatím mi nevyřídili registrace....na zaučení zaregistrují na MFC a potom získáváme další chatu zhruba po 14 dnech, ještě člověk co zařizuje registrace je v nemocnici :-(( takže jsme tam 2 nové slečn co mají jen 1 chat....mají tam např. LiveJsmin, Naked.com atd


Vaše finanční ohodnocení - Zdeněk - 2010-09-28

Margarito běžte např. do Studia Prima a budete mít min. 8 chatů, včetně těch o kterých píšete a to do dvou dnů


Vaše finanční ohodnocení - Margarita - 2010-09-29

Tak pane Zdenku odcházím do studia Prima :-) sice mám obavy z toho množství modelek , jestli budu mít šanci se vůbec na nějakou tu směnu dostat, ale určitě to bude lepší než tam kde jsem byla doposud :-(


Vaše finanční ohodnocení - Zdeněk - 2010-09-29

Dobrý den Margarito. Určitě se na vás dostane a já vám přeji mnoho úspěchů. V případě potřeby jsme připraveni studio rozšířit. Pokud byjste měla nějaký problém tak ve Studiu Prima chtějte kontakt na majitele studia a obraťte se na mne.


Vaše finanční ohodnocení - dixy - 2011-01-31

ja dělala na livku asi půl roku, měla jsem měsičně odpracovano dost hodin a výdelek byl 3 tisice.. studio mi davalo 55%. snažila jsem se, měla jsme oblíbené klienty.. takové MFC mi prostě nešlo.. a dělat na 3 jiných chatech bylo slabé Sad ted přemýšlím o 2 livkách tu u nás, protože tamto studio krachlo Smile a práce mě bavila, tak proč se do toho nevrátit Smile


Vaše finanční ohodnocení - SantanaPlayer - 2011-07-10

Dobrý den, dělám se sovjí přítelkyní livechat,už přes rok, pracujeme doma pouze přes agenturu.Chtěl bych se zeptat na některé ty chaty ameriky, u kterýchj je nejlepší provize a klidně i u německých kde jsou nejlepší provize?