Fóra Livechaty.cz
MyFreeCams - Verze k tisku

+- Fóra Livechaty.cz (https://livechaty.cz)
+-- Fórum: Live video chat studia, livechaty a videochaty v ČR a SR (https://livechaty.cz/Forum-Live-video-chat-studia-livechaty-a-videochaty-v-%C4%8CR-a-SR)
+--- Fórum: Servery (https://livechaty.cz/Forum-Servery)
+--- Téma: MyFreeCams (/Thread-MyFreeCams)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


MyFreeCams - sparkle - 2009-10-27

Zdravim. ma nekdo zkusenosti s timto serverem?


MyFreeCams - Lisboa - 2009-10-28

ahoj, pěkně jsem tam vydělávala asi půl roku, bohužel teď v té obrovské konkurenci...


MyFreeCams - shauni - 2009-11-13

Můžu se zeptat jak to tam teď valí? Přemýšlím o tom, že bych se regla...


MyFreeCams - barunka - 2009-11-16

Bohužel na MFC už to není takové jako dřív je tam ted daleko větší konkurence, protože se samozřejmě rozkřiklo jak to tam jde. A taky možná trošku zapůsobila krize a drahý privát, přecejenom klienti hledají hodně muziky za málo penízků, takže proč budou chodit na privát za 5.99usd když můžou jít jinde za 1,99usd.


MyFreeCams - shauni - 2009-11-17

Díky za info, ale kdo je tam za 5.99USD??? Mně bylo řečeno, že pvt je tam za 2.99USD. Tak teď jsem dost mimo...Jinak jaká je tam návštevnost a platí server to, co má? Smile


MyFreeCams - Elis - 2009-11-25

Je dobrej..hlavně na něj není přístup z ČR a SR, což je super....


MyFreeCams - Lisboa - 2009-12-02

je tam privát za 5,99Wink


MyFreeCams - Nikole - 2009-12-02

No tak to si myslím že na takové priváty už nikdo ani nechodí. Já mám nejvíc 4,80 na imlive a dělám tam opravdu úplně všechno aby mě na tuhle cenu chodili.Když nechodí tak si dávám i 2,80 a když jsem měla fakt krizi tak i 1,98. A to dělám opravdu vše mimo těch záchodových praktik a BDSM.


MyFreeCams - Lisboa - 2009-12-05

ale chodí, to by ses divilaSmile)) vydělávám tam 500 kč a víc pro sebe (polovina jde studiu), o víkendu klidně 1500. záchodové praktiky taky nedělám. už to sice ení tak, že by mě uživilo jen MFC, ale něco se tam vydělat dáWink


MyFreeCams - popelka - 2009-12-06

Ahojky, má zkušenost s MFC je taková, že je to jak kdy...dokážu mít za směnu třeba jen 400kč, ale pak mám třeba 1500kč, většinovej průměr je ta tisíckovka, takže i když privát je dost drahý pro klienty nezoufejte oni příjdou :-D


MyFreeCams - Sally - 2010-01-11

Ma vobec zacinajuca modelka sancu na takomto serveri?Som to zkusila a za 6h - 20$,katastrofa,ale aj tak som stale na prvej strane oklo 120miesta,co potom zarabaju tie za mnou???Neviem co robim zle,nasla som tam nejake cesky aj slovenky dost vysoko,ale dominuju rumunky.Mam dojem,ze niektorym pomozu dostat sa na prve riadky v zozname a potom je jasne,ze maju vela ludi v miestnostiach...


MyFreeCams - hosta - 2010-01-11

Víš proč je tam těžké udělat minuty? Viděla jsi někdy jak tam holky vysílají? Hlavně ty columbijky a spol? Dělají jim tam show na free normálně s hračkou a jsou tam kompletně nahé (vím že to MFC povoluje a to nechápu..) a tím pádem mají kompletně plný room a evropanka se pak může divit proč tam má 5 membrů a za směnu 300 kč....


MyFreeCams - Sally - 2010-01-11

Ano,videla som co tam vystrajaju,ony dokonca pisu,ze nechcu ziaden privat,len tips....Ale niektore cesky alebo slovenky su tiez celkom vysoko a nevidela som,ze by robily nieco inak ako ja.Ked jim napisem o radu,neodpovedaju.Neviem co robim zle a zacinam z toho byt nervozna.Poradi niekto?Vie,ze niektore servery da vaju odmenu ked privedies novu camgirl,mozno by mala niektora zkusena zaujem takto spolupracovat?


MyFreeCams - armaricci - 2010-01-15

Cauky hholky, pokud budete jako new model,,, tak snazte dostat co nejvice pvt, podle toho taky vam poroste score, jenze to ma taky hacek, pokud nebudete pravidelne byt online na tomto chatu budete padat dolu.... kazdy chce jen tipovat nebo show zadara... byl to dobry chat, nez fakticky rozrikl.... pokud nebudete mit skore min. 3000 tak nemate sanci vydelat pekne prachy.


MyFreeCams - Cinnamon - 2010-07-29

Holky, jsem asi měsíc na MFC a musím říct že dost hrůza,
vydělala jsem si nějakých 5 tisíc (ale bývám online tak dvě hodky) chodím ještě do práce, ale řekněte mi, jak new model , která je tam 7. den má score 4000??? Nebo jedna tam byla první den a měla 1000. Já se němůžu dostat na tisíc at zkouším cokoliv :-( nemáte nějaký fígl? Neypadám zle, jsem komunikativní, nestydím se, a jiné holky co jen tak znuděně koukají mají jeden pvt za druhým Sad


MyFreeCams - jaaa - 2010-07-30

kazda new model zacina s cam score 1000. pak se ti to posunuje bud nahoru nebo dolu,podle toho kolik mas pvt,groups,tipu atd.


MyFreeCams - nicol - 2010-08-03

ahoj cinnamon tak to ja take resim jako ty take nychapu jak nektere holky muzou mit tak vysoke score ja jsem tam take max 4 hodky a to ne dene a take mam na mfc.malo tak mi prosim nektera poradte dekuji nicol


MyFreeCams - Cinnamon - 2010-08-03

myslím Nicol, ženám asi nikdo neporadí, buď mají hoky štěstí, nebo nevím co děláme zle :-( I ti lidi mi psali, že na MFc je to hlavně o štěstí, mně se za ty dva měsíce stalo, že třeba předevčírem jsem měla během dvou hodin dva pvt a jeden group, pro mě fakt úspěch, dost tipů, ale další den hotovou almužnu :-D Nechápu....Holky co máte ještě k MFC? Ráda bych nějaký nude chat, mohli byste doporučit? Díky


MyFreeCams - nicol - 2010-08-04

a cojsem postrehla ze na MFC uz se nemuzem prepnout do nuda chatu predtim to slo ale ted ne .jinak mam jeste 777 ale take poslednu dobou nic co mi frci je jasmin nekdy jsem na MFC fakt treba 4 hodky a vubec nic fkt nechapu doufam ze se to zlepsi.


MyFreeCams - Cinnamon - 2010-08-04

Tam byl i nude?? Prosím tě, jak ses registrovala na Jasmin? Normálně přes jejich stránky, nebo přes nějaké studio v čr? Jasmin bych taky chtěla zkusit, nebo spíš mít toho víc, na MFC nemá cenu ani chodit, páč poměr strávený čas:výdělek je opravdu hrozný!! A zamezuje Jasmin přístup z čr a sr? Díky moc!!


MyFreeCams - nicol - 2010-08-05

ja jsem se tam zaregistrovala sama na sebe pres jejich stranky a jestli chces tak si muzes bloknout cechy neni vtom zadny problem .ja delam take nemce 777 ale take nic moc chci skusit BIMAUS ale porad si tu jejich stranku nemuzu zobrazit bud mam spatnou web adresu nebo nevim .nevis mozna tu stranku .prej to ma byt dobrej chat .nicol


MyFreeCams - Cinnamon - 2010-08-05

Je to tohle? http://bimaus.com/camportal/ to je dobrý chat?


MyFreeCams - kuschelmaus - 2010-08-05

Jo je to spis telefon sex. Chat tam je taky, ale strasne malo zakazniku ho vyuziva. Takze pokud mas zajem o telefon sex tak je dobrej, ale chat tam nestoji zanic...


MyFreeCams - Cinnamon - 2010-08-10

Holky prosím poraďtě, kde najdu na MFC na chatu ty různé smajlíky atd? Nemyslím ty co tam jsou-úsměvy ty maličké, ale třeba někteří co vkládají ty veliké třeba přes půl chatu (třeba polibek atd...různé obrázky..) snad mi rozumíte, co myslím, kde to berou? Když rozkliknu "more emoticons" tak je jich tam sice spousta, ale těch takových maličkých, já mám mysli ty větší-pohybující se obrázky atd. Díky moc. Jo a ještě jednu otázku-kdy se zvyšuje score? Já měla včera celkem úspěšný den,a le score mám pořád stejné. Díky


MyFreeCams - shauni - 2010-08-10

ty ikony by me taky zajimaly :-)