sexier.com
ta cena nejde snížit to ti nastavují oni právě,moc holek tam není no což by se zdálo i jako dobrý,ale jaksi tam nyní trčím zbytečně,jakmile mi skončí pvt jinde a na DHL vypnu fake pvt tak to skočí do normálního pvt za tu vysokou cenu tak se okamžitě odpojujou Big Grin je tam nude chat já mám teď cenu v nude za 2,99 ale do nude nechodím jsem jen na free,někdy membři chtějí ať se přepnu sama do nude a pak tam přijdou páč je to levnější,nude chat je taky hardcore jako pvt,ale většinou jsem si s nima jen dopisovala nahá,v nude musíš být nahá jak jsem se tam dočetla proto tam nechodím sama od sebe,protože na jiných chatech jsem ve free,jj ČR jde zablokovat

jako nováček budeš mít cenu 2,99 za pvt a 1,49 za nude chat a ten bonus dávájí,kdyby mi ho nepřipsali tak tu 100 asi neudělám Sad na těch semi pvt se fakt nedá vydělat.. za těch 2,99 chodili,ale teď už ne..
Odpovědět
prawda Napsal(a):Nikdo nechodi a chodit nebude pac na tvoji picu uz neni nikdo zvedavej, brzo zestarnes a skoncis jako socka s kostetem v ruce cistit zachodky pac nic jineho nez se rypat v kunde pred kamerou neumis a praxi v nicem taky neziskavas. Dlouho te pica zivit nebude a co budes delat pak? Pujdes akorat do prdele.

podle sebe soudím tebe,že Big Grin

no je skvělé,že jsi nám tu popsala tvůj životopis,ale nás to opravdu nezajímá
Odpovědět
ahoj,jak si necháváte posílat peníze na tomhle chatu?je tu nabídka jen payoneer nebo šekem,a s tím nemám žádné zkušenosti.
Odpovědět
já to mám přes payoneer jako všechny chaty
Odpovědět
Tak jsem se pokoušela zaregistrovat na sexier, ale hodilo mě to na im live. Registrace se mi vůbec nepovedla, pořád mi to hlásilo, že mé jméno je neplatné nebo co, vše jsem kontrolovala a prostě jsem se dál nedostala. Máte tu někdo zkušenost s registrací na sexier? Díky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)