Vysoké výdělky snadno a rychle?
#76
*
Odpovědět
#77
Ahoj holky, zrovna dneska jsem se byla v jednom studiu podívat a celkem mě to zaujalo. Chtěla bych začít. Doma mám malého klučíka, takže bych zřejmě dojížděla do studia. Je možný na nějakou z vás, která tomu rozumíte, třeba e-mail nebo skype, abych si o tom mohla s někým promluvit, prosím. (Ráda bych s Rebelkou nebo Natálkou, zdá se mi, že mají nejvíce zkušeností.
Odpovědět
#78
Proč sem teda lezeš, když jsi zastáncem takovýho názoru. Kurva nejsem a ani ji to ze mně nedělá. Zajímalo by mě, co bys dělal(a), když bys potřebovala uživit svoje dítě, postarat se o bydlení a o to všechno okolo. Chci svýho zabezpečit a dobře se o něho postarat.
Mám vysokou školu, ale práci neseženu, navíc si potřebuji sama regulovat hodiny, kvůli hlídání.

A vlastně nechápu, proč se Ti ospravedlňuju, protože Ty jsi prostě jenom vemeno!!!
Odpovědět
#79
chacey Napsal(a):Jeden z nejčastějších titulků reklamních kampaní mnoha studií je právě "VYSOKÉ VÝDĚLKY SNADNO A RYCHLE!" a myslím, že oprávněně.

Mnoha dívkám se tento titulek nezdá reálný a nevěří mu ale ti co zkusili práci na livechatu a vydrželi v ní se určitě přesvědčili že až takový nesmysl to není. Když si vezmeme, že za 6 hodin práce je reálně si vydělat až 4000kč, dokonce jedna dívka v našem studiu utržila na silvestra minulého roku rekordních 10000kč na jednom nejmenovaném chatu.

Co si budeme namlouvat o extrémě náročnou práci se také nejedná, když si vezmeme že vlastně při práci ležíte, sedíte, smějete se a přitom se bavíte no co více si od práce slibovat. Moji první pracovní zkušenosti po dokončení střední školy bylo doplňování zboží v hypermarketu a musím vám říct, že to byla trošku jiná dřina a proto jsem se rychle a snadno přesunula před kameru asi mi byla tahle práce souzenaSmile

Co myslíte vy? Lze si prací na livechatu vydělat rychle a snadno?


Nejlepší je si při práci pouštět oblíbenou muziku, ne přímo youtube, aby se Vám nezpomalila rychlost. Možná je i dobré být trochu "sexuálně" naladěni, lepší než přijít z 8h práce a jít na livechat uplně znaveni.

http://liveadultchat.weebly.com/index.html
Odpovědět
#80
Rebelka Napsal(a):
Kačík Napsal(a):
Elienne Napsal(a):A kolik tak mate za smenu? za 7 hodin? je to tak ze kdyz zacinate tak mate min nez kdyz delate uz dyl???


Ahoj,já po pravdě nevím,kolik si vydělám,dělám z domova přez jedno studio a mám to za odchat.hodiny (zřejmě).Za cca 25 hodin online jsem si vydělala 3400, statistiky můžu vidět jen na některých chatech.Když vidím,kolik si některé vydělaly,skoro se mi tomu nechce věřit.Minulý měsíc jsem měla cca 62 hodin,tak uvidíme...

Smile teda tedaaa tak to bys měla vědět jestli to máš hodinově nebo podle toho kolik vidiš na chatech, jinak tě taky pěkně mužou šidit. No já mam jak kdy včera za dvě hodinky litr, na svátky se velimi dařilooooo Big Grin ale je fakt že to je jak kdy. A já pracuji malo :-) vic nestiham u moji male princezničky.Ale kdyby měl někdo zájem o práci tak pisněte mohu doporučit studio, ale jen vážní zájemci. Pracuji z domova. A mam 11 chatu ale zapinám si je jak kdy a jak ktereeee.Wink Tak papaaaaa a přeji mnoho hc minut na chatuuuuuuuuu Smile

Ahojky, poslala by jsi mi prosím kontakt na to studio? :-) děkuji
Odpovědět
#81
Nikkol Napsal(a):
Rebelka Napsal(a):
Kačík Napsal(a):Ahoj,já po pravdě nevím,kolik si vydělám,dělám z domova přez jedno studio a mám to za odchat.hodiny (zřejmě).Za cca 25 hodin online jsem si vydělala 3400, statistiky můžu vidět jen na některých chatech.Když vidím,kolik si některé vydělaly,skoro se mi tomu nechce věřit.Minulý měsíc jsem měla cca 62 hodin,tak uvidíme...

Smile teda tedaaa tak to bys měla vědět jestli to máš hodinově nebo podle toho kolik vidiš na chatech, jinak tě taky pěkně mužou šidit. No já mam jak kdy včera za dvě hodinky litr, na svátky se velimi dařilooooo Big Grin ale je fakt že to je jak kdy. A já pracuji malo :-) vic nestiham u moji male princezničky.Ale kdyby měl někdo zájem o práci tak pisněte mohu doporučit studio, ale jen vážní zájemci. Pracuji z domova. A mam 11 chatu ale zapinám si je jak kdy a jak ktereeee.Wink Tak papaaaaa a přeji mnoho hc minut na chatuuuuuuuuu Smile

Ahojky, poslala by jsi mi prosím kontakt na to studio? :-) děkuji

Ahojky,můžeš mi poslat kontakt na sebe,nebo studio?Pracuji ve studiu,ale vydělám si tam tak 10tis měsíčně,mít na jejich servrech lepší výdělky je skoro nemožné,jen ty,co mají štěstí a dělají tam už dlouho něco mají,Chtěla bych zkusit pracovat doma. děkujííSmile
Odpovědět
#82
CHAT-ONLINE.CZ Koukněte na stránky a klidně mě kontaktujte, řeknu vám víc. Po unavujícím střídání studií, kde mi dlužily peníze a šidily jsem našla tohle nejlepší, ve kterém pracuju už dobu a nemám důvod měnit. Smile Budete mít profesionální školení a budou se Vám věnovat pravidelně tak, abyste měli co nejvyšší výdělky. Nevěřila jsem, že se při této práci dá vydělat tolik peněz, ale když vás nikdo nešidí, ba právě naopak - super provize, prémie a bonusy a díky 12 letům působení na trhu Vás vedou profesionálové, tak pak pro vás není problém udělat za 2 hodiny 800, nebo za 5 hodin vysílání 1500-2000. Výplaty 70 tis. fakt u nás nejsou vyjímkou. I když výdělek záleží hlavně na Vás, tak v tomhle studiu máte nejlepší základ pro svojí cílevědomost a hlavně krásné penízky. Big Grin
Odpovědět
#83
Ještě, Terezo, napiš, kolik procent budou holce, kterou takto přivedeš do studia strhávat z jejích peněz a dávat tobě. Zbytek si každý zjistí sám, včetně toho, že toto studio dává nejmenší procenta, se kterými jsem se setkala. Možná bys mohla napsat ty studia, které ti dluží peníze, co říkáš?
Odpovědět
#84
800 za 2 hodky ? za 5 hodin 1500-2000 kc ? wooow :lol: tak to je pěkně oberete Smile 2000 tak za 2 hodky by byly dobé :-) inspirujte se zde, jak Němky vydělávají statisíce a ne 2 ušmudlaný litry ve studiu Big Grin

http://www.webcamgirl-forum.com/
Odpovědět
#85
To byla nejmenší možná cifra, co se dá vydělat. Wink Jinak 2000 za dvě hodiny není problém a nic vyjímečného. Wink Jen tu nechci nikoho odradit slibováním astronomických výšin. Wink
Provize jsou super a zvyšují se Vaší docházkou, výdělkem atd. Takže málokdo dělá se základní provizí, jakou jsi viděla. Wink A kolik dostane holka za přivedení holky do studia není nic, co by bylo pohoršující a nebo něco, na čem by ta modelka byla okrádána, takže nechápu o jakym ,,spočítání si sám" tu povídáš, protože to je opravdu roli nehrající věc. Wink
A když máš s tímhle studiem problém, tak zkus jiná a určitě přijdeš na ty, která mi dluží, proto je sem ani nebudu psát. Wink
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)