TOTAL spam
Já se nebojím o svoji osobu, pracoval jsem jako vyhazovač.
Bojím se toho, že budu žít v hnusném světě plném zla. A taky že nikdy nepoznám lásku. Chci potomky, kteří budou mít krásný život Smile Zcela vážně.
Odpovědět
OldShatterhand Napsal(a):Chci, aby bylo víc lásky, aby byli lidi víc ohleduplní a hleděli na tradiční hodnoty a nechovali se jako bezohledná prasata, čehož jsem svědkem každý den. I tímto se dá bojovat proti Islámu, tím, že se semkneme a budeme se mít raději. Zvedne se pak i ta porodnost. Jim náramně vyhovuje to, když budeme žít jak požitkáři - nezakládat rodiny, užívat si, nemnožit se, brát jejich drogy třeba, že nebudeme držet při sobě, když budeme bezohlední zkorumpovaní sobci - to jim přesně nahrává do karet. To byla celá moje myšlenka.

Mám prostě strach ze zla.

souhlas ve vsech bodech , to se shodneme , ze chceme vsichni... jen vidim to zlo vetsi nekde jinde a v mnohem kratsim casovem intervalu ,nez je islmaizace sveta , proto me tenhle problem tolik netizi ...ale tak to vime a nepoustim se do zadne diskuze
Odpovědět
Druid01 Napsal(a):to Olda: Neboj, já tě před mohamedama uchráním:-)

Já mám nápad:-)
1) Takže nejprve se všichni semkneme k sobě jo, takhle, tuli tuli. Ale žádné prasárny jo! To ne teda.
2) Sandrita se konvenčně namnoží, uděláme veeelkou rodinu. Aby bylo hodně bojovníků.
3) Pak půjdeme na mohamedy, jo!
4) Všechny je pobijeme.
5) Vezmeme jim drogy A sjedeme se jako jetel:-)

Patrik.


ja se pripojim ,az bude na programu bod cislo 5 Big Grin aspon na chvili se utlumi ten strach
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Druid01 Napsal(a):to sandrita:
Pokud budes chtit, muzeme spojit bod 5 a bod 2 dohromady. Jen budeme muset nejprve nakoupit drogy za penize a az je utlucem, penize si vezmem zase zpet:-)

to olda:
O tom nepochybuji, vzdyt ty mas ty svaly tak velke, ze kdyz chces projit dvermama, tak to beres i s futrama.-)

Mě by tu islám vadil, ráno bych se probudil a slysel bych to jejich békání z vokna. Najednou by z kurníku vyběhla černá slepice. Člověk by o ně furt zakopával, jak se válej po ulici na těch kobercích. Furt se to jenom modlí jak kdyby trpěli akutními průjmy.-)


ja do bitky nejdu , to ja si dam radsi cigo a nebo pujdu varit guláš Big Grin

mimochodem konvencne mnozit jo? mi jeste rekni s kym ? Big Grin
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Druide, ale ta myšlenka psychologické války je náhodou zajímavá! Víš o nějaké takové, která se stala v minulosti?
Odpovědět
já ne, já až po svatbě a to se musím napřed zamilovat Big Grin
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
*
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
Zajímavé, ty války jsou fakt hnus. Něco malinko jsem slyšel o mučení vojáků ve Vietnamu, na výstrahu amíkům. To muselo být peklo. A pak jsem četl knížku o koncentráku v Terezíně - je to opravdu humus.

Já se raději podívám, jak se chlapi mlátí v kleci Big Grin případně si sám zazápasit. Je to fair play, jeden na jednoho a vyhrává silnější, rychlejší, chytřejší a ten poctivější v tréninku. Stisknout knoflík od zbraně zvládne každá bábovka Big Grin
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
*
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
ty máš na ty vojáky nějaký fetiš! Big Grin
Odpovědět
no nic, vy už chrápete, tak pěkné sny :-)
jdu ukvedlat proteiňák a taky zalehnout..

Big Grin Howgh Big Grin
Odpovědět
ja bych na fotky mrkla , na netu jsem nic o Borečku nenasla , jen ze je to vesnice o 66 lidech ...
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
druid: juu, stary moudry hodny dedecek Smile))))))) a nosis i dlouhe bile vousy jako druid ?


http://www.google.cz/imgres?imgurl=http:...CCkQ9QEwBg

Druid vari gulas Big Grin
Odpovědět
smazáno
Odpovědět
dekuju za fotky -)


druid bez vousu je jak muslim bez turbanu Big Grin


dobrou noc Smile
Odpovědět
ty jo, ty fotky z podzemi , to je neco , ma to takovou tajemnou a desne lakavou atmosferu
Odpovědět
ty fotky z Karmelitánskych katakomb jsi delal ty ? respektive byl jsi tam ? a jaky jsi mel pocit, kdyz ses dival na ty rakve s ostatkama ? :O
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)