Systém hodnocení studií
#26
Pracovala jsem u jednoho studia,ale vydržela jsem tam pouze tři směny.Vybavení bylo poměrně dobré,ale ty klávesnice byly nechutné-fuj!RolleyesA některé pokoje byly odděleny pouze příčkou,takže poměrně málo soukromí.Skončila jsem a šéfka mi řekla,že se ozve ohledně výplaty,ale nejspíš si ty peníze nechala pro sebe Sada taky co se týče vynášení košů na pokojích-hrůza.:mad:Nikoho na úklid tam neměli a koše přetíkaly odpadky a na místo toho aby to vedoucí řešila,tak seděla v kanclu a hulila jedno cigáro za druhým,takže asi tak...A mimochodem chacey,jedná se o jedno z tebou zmíněných studií,které považuješ za kvalitní co se týče města Brna.
Odpovědět
#27
Na missynetu tedka dělám ,ale v Praze.Jen o víkendech ,protože mám práci přez týden.Tam je krásně čisto.Smile
Odpovědět
#28
Ahoj, nevite nekdo, jake je studio v Brne StarModels? Dekuji
Odpovědět
#29
Ahoj holky. Strasne rada si tady ctu vase nazory a zkusenost, je vdet ze na chatec delaji kamaradske a inteligentni slecny a to se mi moc libi. Ale jak se tady procitam, tak bych taky potrebovala radu. Vsechny pisete jake krasne penize vydelavate ...muzete mi tedy nekdo poradit v kterem brnenskem studiu je tohle mozne? Vetsinou me pripada, ze holciny lakaj na mrkev....a ono ejhle celer:-) Ted totiz delam na freecku i tam si dokazu vydelat pekne penize , ale podle toho, co pisete to jde i jinde a lip, tak budu mocinky rada, kdyz mi nekdo z vas da nejaky tip n livechat v Brne....dekuji vam vsem..papa
Odpovědět
#30
a co ten lipstick?
Odpovědět
#31
Dobrý den,

slečno Meggie,máte asi zkreslené informace,protože studio Missynet rozhodně v Praze není.
Spolupracujeme se studii různě po republice,samozřejmě i s Prahou,ale jediné studio Missynet se nachází v Brně.A vědět to musím určitě,když jsem manažerka Missynetu.

s pozdravem

Večeřová Hana
executive manager of Mediagroup Brno (studio missynet)
Odpovědět
#32
Ahoj holky...předem děkuji za fórum a chtěla bych se zeptat, zda nemáte ěkdo zkušenosti se studiem Mirage v Praze....prošla sem, jen jedním studiem, a s jinými nemám zkušenosti.....Už sem byla na počátečním nezávazném pohovoru...žádný luxus to nebyl, ale budiž....jen mi chybí názory modelek, těch pár, teré sem tam neviděla vypadaly spokojeně a peníze tam taky prý nejsou špatné ( příplatky a pod.) pracovala jste tam nějaká?L Díky moc.
Ps: Chacey můžu se zeptat v jakém studiu prauješ ty?
Odpovědět
#33
Ahoj,já tam pracovala,ale je to x let.Byly tam dobry penize,ale ted tam uz skoro nikdo nevydelava,jen 2,3 holky.Jsou tam i celkem velky pokuty a to i za blbosti,nenamalovana pusa 500 atd a porad te kontroluji.Kazdopadne jestli je studio luxusni nebo ne je podle me jedno.Dulezity je technicky vybaveni,chaty a jak se tam budes citit.Delala jsem i v luxusnich studiich a ty vypadaly krasne i jen protoze tam nebyla ani noha a meli 1 chat.Je dulezity aby tam bylo cisto ale hlavne aby tam bylo dost modelek.A k ty MIRAGI je lepsi odjet na par mesicu do jejich voayer housu do ciziny.Byl v Amsterdamu ale ted je pry v Rumunsku.
Odpovědět
#34
Ahooojky,
já se zrovna chystám na práci s livechat-doma.cz, jen vyplním registrační formulář a už to pojede Smile Nikdy jsem tuhle práci nedělala, ale obecně mám otevřený vztah k tomuhle ´´oboru´´. Jen se chci zeptat vás, zkušenějších, kolik si třeba vyděláváte ? To by mě docela zajímalo, abych věděla, jestli to bude stát za to. Předem vám díkěkuju za odpověď, mějte se krásně a ať se vám daří!!!Smile
Odpovědět
#35
Ahojky Niky,já jsem taky před pár dny kontaktovala tyhle stránky,zatím tedy jen informačně,ale chtěla bych to tam zkusit. Co jsem projížděla net,tak mi přijde,že mají asi nejvýhodnější podmínky,ale těžko soudit. Tuhle práci jsem nikdy nedělala,takže zatím nemám zkušenost. Taky by mě zajímalo kolik si tak průměrně holky vyděláte. Jinak stránečky jsou super a jsem ráda,že něco takového existuje. Člověk se dozví spoustu zajímavých informací. Niky,když budeš chtít,písni mi na mail,můžeme si potom vyměnit zážitky :-) Ještě jsem se chtěla zeptat...myslíte,že je nutné přihlásit se na zdravotní atd. a k vůli placení daní? Bylo by možné to nějak obejít a neplatit to? Z jednoho studia mi psali,že to hodně holek nedělá a problém nebyl. Vzhledem k tomu,že śtuduju i když kombinovanou formou,přišla bych o výživné co mi otec stále platí atd. A člověk nikdy neví co bude za nějakou dobu. A ještě jeden dotázek,jaké byly vaše začátky? Šlo vám to samo od sebe nebo to bylo obtížnější(stydlivost atd.)
Odpovědět
#36
LIPSTICK NEDOPORUČUJI FUJ HNUS!!!
Odpovědět
#37
Ahoj, máte někdo zkušenosti se studiem magiclife v Brně?? Díky
Odpovědět
#38
chacey Napsal(a):Ahojky,
správná otázka, na kterou ti většinou ve studiu záměrně neodpoví. Peníze, které dostaneš na výplatě nejsou zdaněny, protože studia si daní pouze jejich zisk. Takže je na každé modelce aby po daňovém období přiznala svůj výdělek, který samozřejmě můžeš ponížit náklady spojenými s prací, pokud tyto náklady nemáš tak se ti výdělek poníží paušálem. Nemusíš se vůbec bát nějaké závratně částky uvedu ti příklad já jsem danila v roce 2006 400tis a platila jsem daň z této částky 13tis, takže jak říkám není to nic co by tě mělo odradit od této práce.

Co se týče placení sociálního a zdravotního pojištění je to opět jen a jen na tobě. Stačí si zajít na svoji pojišťovnu a domluvit se, že bys chtěla být samoplátce. Každý měsíc ti dojde domů složenka, kterou zaplatíš.

Ohledně pracovního úřadu, když jsem začínala nebyla jsem na pracáku registrovaná takže s tím nemám až takové zkušenosti ale myslím, že už to že jsi podepsala s někým smlouvu na základě které budeš vydělávat ta si myslím, že bude lepší když se odhlásíš!

Snad ti moje rady budou užitečnéSmile


Ahoj,

chápu to dobře tak že nepotřebuji rodný list a akorát si na jaře dojdu na finančák zaplatit dan? Ted jsem začala pracovat pro livechat-doma.cz. Nemáš s tím nějaké zkušenosti nebo nevíš o nějakých reakcích na tyto stránky?

Předem děkuji

Liduschka
Odpovědět
#39
V každém slušném studiu ti dají smlouvu ve které máš napsáno, že tvé výdělky nejsou zdaněny a musíš si daně zaplatit sama. My našim dívkám poskytujeme zdarma daňové poradenství (náš daňový poradce) ale každá dívka má možnost si zaplatit i svého daňového poradce nebo účetního. To už necháváme na dívkách. Pokud jsi začala pro nějaké studio nebo sama na sebe pracovat, tak jsi se měla buď na začátku nebo během prvního měsíce dostavit na finanční úřad pro své DIČ nebo si nechat vystavit živnostenský list a po té s ním zajít na FU, kde ti DIČ vystaví.
Pokud jsi nic z toho neudělala, tak to ještě pořád není žádný velký problém, za který by tě pokutovali, ale musíš na začátku příštího roku odevzdat Daňové přiznání a zaplatit si daň.
Problém ti ale může nastat na PSSZ a zdravotní pojišťovně, pokud jsi si neplatila žádné zálohy. Na začátku roku musíš také odevzdat přehledy a oni ti mohou, a rádi to dělají, doúčtovat penále, že jsi si zálohy neplatila. Stejně jako když si například neplatíš zdravotní pojíštění při nezaměstnanosti a zapomněla jsi se nahlásit na úřad práce.
Na většině úřadů vystačíš s občanským průkazem, pasem.
Odpovědět
#40
Mediagroup Napsal(a):Dobrý den,

slečno Meggie,máte asi zkreslené informace,protože studio Missynet rozhodně v Praze není.
Spolupracujeme se studii různě po republice,samozřejmě i s Prahou,ale jediné studio Missynet se nachází v Brně.A vědět to musím určitě,když jsem manažerka Missynetu.

s pozdravem

Večeřová Hana
executive manager of Mediagroup Brno (studio missynet)
Hmmm a jak to teda je? Dělala sem u Marca na nakedu a 2lipsu ve vile v Krči a měl ty stránky missynet a říial že má studio v Brně ještě. Tak to se z toho jelen. Když sem psala na missynet kvůli práci tak se mě ozval on.
Odpovědět
#41
ahoj holky chtěla bych pracovat doma nevíte na koho se obrátit,protože bych potřebovala veškeré vybavení na splátky.Psala sem skoro všem studiím a nikdo se neozval.Děkuji za odpovědi
Odpovědět
#42
Ahoj kc, k praci z domu zadne studio neportebujes, proc bys jim nechavala penize ze sveho vydelku, kdyz nebudes pouzivat ani jejich pc a prostory. Slusnou webku poridis kolem 2000 Kč, zaregistruj se na chaty a je to :-)
Odpovědět
#43
Alanis Napsal(a):Ahoj kc, k praci z domu zadne studio neportebujes, proc bys jim nechavala penize ze sveho vydelku, kdyz nebudes pouzivat ani jejich pc a prostory. Slusnou webku poridis kolem 2000 Kč, zaregistruj se na chaty a je to :-)

Ahojky Alanis, muzu se te zeptat delam z domu ale stale pres studio, premyslim nad tvoji radou, proc bych mela davat svuj vydelek studiu. J etžo fakt, jelikoz to cele vybaveni je moje, jenze vubec nevim jak bych postupovala s temi chaty pokud bych chtela delat na sebe, jestli by me vubec vzali, kdyz nebudu ze studia.
Mohla bys mi poradit jake s tim mas zkusenosti? muzes klidne odepsat na mail.

Diky moc Smile
Odpovědět
#44
Já si vybírám studio podle prémií, podle toho, zda vyplácejí včas a podle celkového přístupu k člověku....taky podle čistoty prac. místa (postel, pokoj) a vybavení technického :-)
Odpovědět
#45
Lidushka Napsal(a):
chacey Napsal(a):Ahojky,
správná otázka, na kterou ti většinou ve studiu záměrně neodpoví. Peníze, které dostaneš na výplatě nejsou zdaněny, protože studia si daní pouze jejich zisk. Takže je na každé modelce aby po daňovém období přiznala svůj výdělek, který samozřejmě můžeš ponížit náklady spojenými s prací, pokud tyto náklady nemáš tak se ti výdělek poníží paušálem. Nemusíš se vůbec bát nějaké závratně částky uvedu ti příklad já jsem danila v roce 2006 400tis a platila jsem daň z této částky 13tis, takže jak říkám není to nic co by tě mělo odradit od této práce.

Co se týče placení sociálního a zdravotního pojištění je to opět jen a jen na tobě. Stačí si zajít na svoji pojišťovnu a domluvit se, že bys chtěla být samoplátce. Každý měsíc ti dojde domů složenka, kterou zaplatíš.

Ohledně pracovního úřadu, když jsem začínala nebyla jsem na pracáku registrovaná takže s tím nemám až takové zkušenosti ale myslím, že už to že jsi podepsala s někým smlouvu na základě které budeš vydělávat ta si myslím, že bude lepší když se odhlásíš!

Snad ti moje rady budou užitečnéSmile


Ahoj,

chápu to dobře tak že nepotřebuji rodný list a akorát si na jaře dojdu na finančák zaplatit dan? Ted jsem začala pracovat pro livechat-doma.cz. Nemáš s tím nějaké zkušenosti nebo nevíš o nějakých reakcích na tyto stránky?

Předem děkuji

Liduschka




no to by mě teda zajímalo , jak ti někdo mohl z častky 400 000 kc vypocítat dan pouze 13 000 kc ? :O to jsi mela danovy paušal 3 procenta ? naky divny ne ?
Odpovědět
#46
Sandrita Napsal(a):
Lidushka Napsal(a):
chacey Napsal(a):Ahojky,
správná otázka, na kterou ti většinou ve studiu záměrně neodpoví. Peníze, které dostaneš na výplatě nejsou zdaněny, protože studia si daní pouze jejich zisk. Takže je na každé modelce aby po daňovém období přiznala svůj výdělek, který samozřejmě můžeš ponížit náklady spojenými s prací, pokud tyto náklady nemáš tak se ti výdělek poníží paušálem. Nemusíš se vůbec bát nějaké závratně částky uvedu ti příklad já jsem danila v roce 2006 400tis a platila jsem daň z této částky 13tis, takže jak říkám není to nic co by tě mělo odradit od této práce.

Co se týče placení sociálního a zdravotního pojištění je to opět jen a jen na tobě. Stačí si zajít na svoji pojišťovnu a domluvit se, že bys chtěla být samoplátce. Každý měsíc ti dojde domů složenka, kterou zaplatíš.

Ohledně pracovního úřadu, když jsem začínala nebyla jsem na pracáku registrovaná takže s tím nemám až takové zkušenosti ale myslím, že už to že jsi podepsala s někým smlouvu na základě které budeš vydělávat ta si myslím, že bude lepší když se odhlásíš!

Snad ti moje rady budou užitečnéSmile


Ahoj,

chápu to dobře tak že nepotřebuji rodný list a akorát si na jaře dojdu na finančák zaplatit dan? Ted jsem začala pracovat pro livechat-doma.cz. Nemáš s tím nějaké zkušenosti nebo nevíš o nějakých reakcích na tyto stránky?

Předem děkuji

Liduschka




no to by mě teda zajímalo , jak ti někdo mohl z častky 400 000 kc vypocítat dan pouze 13 000 kc ? :O to jsi mela danovy paušal 3 procenta ? naky divny ne ?
mozna odecetla od danoveho zakladu slevu na dani na 5 nezaopatrenych deti a invalidniho manzela:-)
Odpovědět
#47
chacey Napsal(a):Ahojky holky,
bohužel z Brna zkušenosti nemám ale je tam dost kvalitních studií (LipsTick, Missynet, LiveCzechModels a další) určitě si vybereš a budeš spokojená.

Co se týká směn tak pro mě ideální je 6ti hodinovka i když občas si dám i 12ku ale to už je dost náročný ještě když dělám na freechatech a musím komunikovat, to ale do sebe liju semtex nebo redbullSmile


AHOJ, doporučuju v Brně MAgiclife. Tam rozhodně budeš spokojena, dotáhla jsem tam i kamarádku, pracovala u někoho jiného, podepsala tam smlouvu a ten majitel ji dokonce potom vyhrožoval a nechtěl ji pustit ze svého studia, pak měla strašný strach. Petr nám potom pomohl s právníky a nějak jsme to řešily a naštěstí má kamarádka klid Smile Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)