Práce doma
#51
Mo Napsal(a):Psala jsi ze na px24 mas 1500euro a na nejslabsim chatu mas 364euro. ktomu jeste 2 chaty. To znamena ze za 4 hodiny musis mit taky kolem 180-200 euro. A to je preci dobry ne, za takovou chvilku. A nemyslim si ze na tech amerikach jde udelat jeste vic. Smile

Jo,na px mám tolik,protože se tomu věnuji více a mám třeba 2 lidi najednou,kteří zůstanou 2 hodˇky a vím,že při nich můžu psát i lidem na dalším chatu,jinak bych to neudělala....Jsou to maníci,co chodí už několik let,jinak předvádím,jak šílená a oni jen čumákují a povzbuzují Smile gggAle,pokud s nima nejsem domluvena,věnuji se jiným chlapíkům a pak to je frmol a nevydělám tolik,to je jasné,protože nestíhám odepsat všem:-(Já mám denně tak 80 e,pokud se s někým domluvím,domlouvám hned 2 najednou,vypínám ostatní chaty,v tom případě mám pak třeba těch 150,160,ale ne víc...Ty amíky jsem taky chtěla zkusit,ale jsem fakt magor na tu anglinu,já bych nevydělala ani na slanou vodu :-)... Kdysi,když jsem začínala ve studiu,dělala jsem jen na 1 chatu a výdělek byl těch 3000 za směnu-já 1500,oni 1500,když jsem neměla 1500,tak jsem byla naštvaná :-)Ale to bylo za 8 hodin..Dneska je tam už více holek,ale prašulky se dají vydělat pořád stejné.... :-) Ale fakt znám kočky,co se snaží a udělaly by psí kusy a chudákům to nejede...Hodně lidí se mne ptá právě na ty amíky,protože neumí německy,jenže nemůžu slibovat hory doly a pak to nepojede,to bych to musela nejdříve vyzkoušet:-(Dle těch příspěvků tady bych řekla,že by ty druhé chaty mohly fičet více....Tak zase brzy mrknu :-) jdu makat :-) papa
Odpovědět
#52
Mo Napsal(a):To uz jsem taky psala : mam 2 nemecky chaty,1 holandskej a 1 telefonsystem. Presny jmena psat nebudu Smile


pokud myslis holandsky tak tam vyplaceji dolar. ne?
Odpovědět
#53
Holandsko je v Evrope maji euro, takze vyplaceji v eurech.
Odpovědět
#54
čau,tak už jdu konečně napsat jak válčím,začala jsem někdy v půlce minulého týdne,dělám jen přes týden po práci,víkendy je doma dcera,takže nemůžu,jsem pod pražským studiem a pracuju z domu,první měsíc mám zkušební a garantovaný plat,vybavení mám zapůjčené na splátky,nejdřív jsem zkusila jasmin,abych se rozkoukala a teď jsem byla dva dny na DHL na free a nude,měa jsem i několik privátů a i klienty na nude,není to sice žádnej finanční zázrak,ale co bych chtěla,dělám teprve asi 6-tý den,moje AJ taky není dokonalá,ale už je to lepší než první dny,to jsem nevěděla anijak se jmenuju Smile) chlapi všude stejný,měla jsem na free i pár drzounů,ale ten jeden bych řekla,že spíš byl někdo z konkurence,prostě je ignoruju a oni odejdou,no tak to je asi tak vše,měla jsem z toho docela vítr,ale není to tak hrozný jak jsem myslela,jen se musím naučit víc svádět,abych měla PVT a vydělala si,chlapi by jen kecali a kecali,vše chtěli vidět zadarmo ... Smile
Odpovědět
#55
Ahoj všichni Smile já jsem nikdy neskusila pracovat ve studiu protože zde žádné není ale taky protože když jsem začla tak jsem měla malé mimčo co mělo rok tak by se mi nikam ani nechtělo dojíždět atak..já si vydělám kolem 30000 za měsíc..vždy jsem umístěna do top10 tak plus bonusy..jsem celkem spokejená měla jsem štěstí protože mi to šlo hned od prvního večera to jsem měla skoro 3000..oddělám kolem 80 hodin měsíčně..ale právě díky tady tohodle bezva foru bych chtěla zkusit i vydělat něco víc..na klávesnici píši velice rychle,tak si myslím že bych ty multichaty zvládla..ale jak psala chasey jestli není lepší mít třeba dva pořádný chaty zaráz..něco vymyslímSmile..kdybych našla ještě jeden takovej bezva chat a někdo by mi to pomohl nainstalovat do počítače abych mohla dělat z jednoho počítače na obouch tak bych do toho určitě šla..pracuji přes tři roky na maličkou chíli jsem zkusila i livejasmin jak tady píšete ale fakt nic moc..tak jsem se vrátila zase ktomu mojemu..potřebovala bych poradit a když nepřijdu na to jak k tomu mojemu chatu dostanu zároven na obrazovku ještě jeden tak budu muset přikoupit notbook a každý chat mít zvlášt Smile
Odpovědět
#56
Ahoj všichni Smile já jsem nikdy neskusila pracovat ve studiu protože zde žádné není ale taky protože když jsem začla tak jsem měla malé mimčo co mělo rok tak by se mi nikam ani nechtělo dojíždět atak..já si vydělám kolem 30000 za měsíc..vždy jsem umístěna do top10 tak plus bonusy..jsem celkem spokejená měla jsem štěstí protože mi to šlo hned od prvního večera to jsem měla skoro 3000..oddělám kolem 80 hodin měsíčně..ale právě díky tady tohodle bezva foru bych chtěla zkusit i vydělat něco víc..na klávesnici píši velice rychle,tak si myslím že bych ty multichaty zvládla..ale jak psala chasey jestli není lepší mít třeba dva pořádný chaty zaráz..něco vymyslímSmile..kdybych našla ještě jeden takovej bezva chat a někdo by mi to pomohl nainstalovat do počítače abych mohla dělat z jednoho počítače na obouch tak bych do toho určitě šla..pracuji přes tři roky na maličkou chíli jsem zkusila i livejasmin jak tady píšete ale fakt nic moc..tak jsem se vrátila zase ktomu mojemu..potřebovala bych poradit a když nepřijdu na to jak k tomu mojemu chatu dostanu zároven na obrazovku ještě jeden tak budu muset přikoupit notbook a každý chat mít zvlášt Smile
Odpovědět
#57
A na čem děláš?Na němcich nebo free?To jsi fakt dobrá,když děláš 30tis na 1 chatu.
Odpovědět
#58
na němcích nee neumím ani slovo německy,jo jo na freechatu pak lákám na nude nebo pvt ..
Odpovědět
#59
Vivian držím ti palce..vím jaký byli ty začátky moje Aj byla jen základní ale ted si myslím že porozumím všemu a domluva mi nedělá problém,předtím mi pomáhali ty fráze.Nikole a ty děláš na čem jestli se mohu zeptat?potřebovala bych poradit stím druhým četem.nevím jak to udělat mít dva čety na jedné obrazovce..taky mám spoustu výbavy..pouta,higs heels,4 dildo,kostýmky,punčochy spoustu spodního prádla atak..když jsem začínala tak sem do všeho musela investovat zhruba 40000..neměla jsem ani internet počítač kameru prostě nic..ale vyplatilo se to..taky sem se toho bála ale určitě za pokladnu nebo k výčepu bych si ani náhodou už stoupnout nešla Smile
Odpovědět
#60
díky,díkySmile
Odpovědět
#61
amalka Napsal(a):Vivian držím ti palce..vím jaký byli ty začátky moje Aj byla jen základní ale ted si myslím že porozumím všemu a domluva mi nedělá problém,předtím mi pomáhali ty fráze.Nikole a ty děláš na čem jestli se mohu zeptat?potřebovala bych poradit stím druhým četem.nevím jak to udělat mít dva čety na jedné obrazovce..taky mám spoustu výbavy..pouta,higs heels,4 dildo,kostýmky,punčochy spoustu spodního prádla atak..když jsem začínala tak sem do všeho musela investovat zhruba 40000..neměla jsem ani internet počítač kameru prostě nic..ale vyplatilo se to..taky sem se toho bála ale určitě za pokladnu nebo k výčepu bych si ani náhodou už stoupnout nešla Smile
To je jasny,že to jde.já mužu mit třeba 15 chatu na jednom LCD.Myslim že se to jen nějak jednoduše nastaví,ale jak přesně, tak to nevim.Mně tam všecko našoupali ve studiu,zapnu jen kameru a chaty,který chci a jedu :-) :-).N.
Odpovědět
#62
Ahojky Nikol Smile tak taky bych potřebovala at mi to do počítače jen tak někdo našoupe Smile ..to by se dělalo..to by byla opravdu výzvaSmile ty se teda máš ti můžem jen závidět 45000 za 50 hodin..jseš profík Smiledíky za bleskovou odpověd píšeš že ti říkali že mají plno,ale já bych měla zájem pracovat doma,praha je o demě moooc moooc daleko..já dělám za 5 usd/pvt..2,50/nude..taky mám větší prsa 3 až 4 je pravda že se to klientům líbí tak to někdy jde samo..ale někdy jsou zase dny kdy to jde tak tak..tak zatím papaa
Odpovědět
#63
Ahoj Vivian,můžeš mi prosím na můj mail barbora.ozanova@seznam.cz napsat,pod kterým studiem děláš doma a jak jsi spokojena?Děkujimoc,BrigittaSmile
Odpovědět
#64
čau ,už jsem ti napsala,spokojená jsem,komunikace vcelku dobrá,vždy ochotně poradí....Jinak co jsem psala o tom garantovaném platu,tak to jsem si popletla,platí ho DHL a musí se splnit podmínky,jinak garant. plat nevyplácí,špatně jsem si to přečetla Smile normální výplata chodí každý týden,ale já jsem měla málo,takže mi to spojili a dostanu plat za 14 dní teď po patnáctém,jsem nová,nezkušená,tak mi to ještě moc nejde Smile kdyštak napiš co přesně chceš vědět,napiš mi mail,odpovím,čau
Brigitta Napsal(a):Ahoj Vivian,můžeš mi prosím na můj mail barbora.ozanova@seznam.cz napsat,pod kterým studiem děláš doma a jak jsi spokojena?Děkujimoc,BrigittaSmile
Odpovědět
#65
Ahoj holky. Tak jsem si pozorně přečetla skoro celé fórum, které je bezvadné. Neznám osobně nikoho, kdo by na chatu pracoval, takže jsem samouk - a ze začátku to bylo hrozný. Po přečtení Vašich rad jsem změnila přístup k práci, nakoupila oblečky a pořádně se "zmalovala". A najednou jsem si začala vydělávat "slušné" peníze a ne kapesné jako dřív. Zkusila jsem i známé americké free chaty, ale musím říct, že jsem si vydělala méně - pokud jsem si vydělila počet hodin a výdělek na hodinu, než na německých nude. A taky - psát si s někým zadarmo, to mě teda nebavilo. Na německých chatech je to pro mě víc v pohodě, sice jsou tam menší ceny, ale návštěvnost velká a jak už tady bylo napsáno -většinou mám na pvt dva avíce "čumilů", takže se to násobí a minutový výdělek je pak vysoký. V mezidobích, kdy nechodí klienti, si čtu časáky nebo dívám na dvd a nemusím být furt ve střehu jako na free. Ještě bych dodala, že pracuji doma a to pro studio beze smlouvy. Vím že to zní strašně, ale za půl roku s emi nestalo, že by mi nepřišly přesně peníze , vidím i statisky. Ale má ot jednu velkou výhodu - o výdělku nikdo neví, takže nemusím odvádět daně. Chtěla jsem moc poděkovat zejména Nikole za všechny rady. Přeji všem moc štěstí v práci, pevný zadek, sladký úsměv a příjemně plné statistiky.
Odpovědět
#66
A to ti rekli ve studiu,jedeme na černo,nic nepřiznávej?Tady už někdo psal,že vlitli do studia policajti.
Odpovědět
#67
Já jsem tady ale Jano psala, že pracuji doma, ne ve studiu. Provozovatelka nemá žádné kamenné studiu. Leda že by policajti vlítli ke mně domů :-)
Odpovědět
#68
Aha,ja myslela,ze jsi psala ze pracujes pro studio doma. to si to rovnou muzes udelat cely sama :-) kdyz nema studio tak ti stejne nicim neruci a v pripade problemu je to problem tvuj :-)
Odpovědět
#69
Ahoj všichni, moc prosím,chci začít pracovat z domů,co vše k tomu potřebuji? Myslím tím jaký ŽL , jak se odvádí daně? A jak je to z DPH? Nevíte prosím někdo? Registrace již mám udělané, ale žádné smlouvy mi od servrů nepřišly.Jsou důležité?
Děkuji moc za info.A přeji všem super výdělky
Odpovědět
#70
Měla by jsi vědět, zda budeš pracovat na uměleckou smlouvu, pak ŽL nepotřebuješ nebo na ŽL. Stačí když půjdeš na živnostenský úřad a požádáš o živnostenský list, stojí to tisícovku. myslím že stačí žl na modeling, výhoda v něm je taková, že si můžeš dát do nákladů kosmetiku, ketrou si pro sebe koupíš a třeba i modeláž nehtů. pak semusíš jít registrovat na finanční úřad, tam ti přidělí daňové identifikační číslo. jednou za rok se podává dnové přiznání, které ti vypracuje nějaká účetní za pár kaček, nebo si to spočítáš sama. tam uvedeš všechny výplaty, uvedeš náklady (kosmetika, nehty,..) a vyjde ti daň, kterou musíš zaplatit státu. pokud budeš pracovat na ŽL a nejsi studentka nebo zaměstnaná jinde, máš povinnost si zajít nazdravotní pojišťovnu a platit si sama zdravotní a taky na sociálku a platit si sama sociální pojištění, nemocenské je dobrovolné - ale jelikož nejnižší sazba je 56Kč nemocenského, vyplatí se to platit. Pokud ti studio bude posílat výplaty v pořádku beze smlouvy, pak nemusíš mít ŽL ani neplatíš daně. Nicméně si musíš platit zdravotní i sociální - ne jako podnikatel ale jako samoplátce fyzická osoba (např. žena v domácnosti), pak je ta sazba jiná než u podnikatelů se ŽL.
Odpovědět
#71
Marienka Napsal(a):Měla by jsi vědět, zda budeš pracovat na uměleckou smlouvu, pak ŽL nepotřebuješ nebo na ŽL. Stačí když půjdeš na živnostenský úřad a požádáš o živnostenský list, stojí to tisícovku. myslím že stačí žl na modeling, výhoda v něm je taková, že si můžeš dát do nákladů kosmetiku, ketrou si pro sebe koupíš a třeba i modeláž nehtů. pak semusíš jít registrovat na finanční úřad, tam ti přidělí daňové identifikační číslo. jednou za rok se podává dnové přiznání, které ti vypracuje nějaká účetní za pár kaček, nebo si to spočítáš sama. tam uvedeš všechny výplaty, uvedeš náklady (kosmetika, nehty,..) a vyjde ti daň, kterou musíš zaplatit státu. pokud budeš pracovat na ŽL a nejsi studentka nebo zaměstnaná jinde, máš povinnost si zajít nazdravotní pojišťovnu a platit si sama zdravotní a taky na sociálku a platit si sama sociální pojištění, nemocenské je dobrovolné - ale jelikož nejnižší sazba je 56Kč nemocenského, vyplatí se to platit. Pokud ti studio bude posílat výplaty v pořádku beze smlouvy, pak nemusíš mít ŽL ani neplatíš daně. Nicméně si musíš platit zdravotní i sociální - ne jako podnikatel ale jako samoplátce fyzická osoba (např. žena v domácnosti), pak je ta sazba jiná než u podnikatelů se ŽL.
Teda ja tomu nejak nerozumim, jak si muzu platit socialni pojisteni bez ŽL?? myslela jsem že na to ŽL mít musím??
Odpovědět
#72
Elienne Napsal(a):
Marienka Napsal(a):Měla by jsi vědět, zda budeš pracovat na uměleckou smlouvu, pak ŽL nepotřebuješ nebo na ŽL. Stačí když půjdeš na živnostenský úřad a požádáš o živnostenský list, stojí to tisícovku. myslím že stačí žl na modeling, výhoda v něm je taková, že si můžeš dát do nákladů kosmetiku, ketrou si pro sebe koupíš a třeba i modeláž nehtů. pak semusíš jít registrovat na finanční úřad, tam ti přidělí daňové identifikační číslo. jednou za rok se podává dnové přiznání, které ti vypracuje nějaká účetní za pár kaček, nebo si to spočítáš sama. tam uvedeš všechny výplaty, uvedeš náklady (kosmetika, nehty,..) a vyjde ti daň, kterou musíš zaplatit státu. pokud budeš pracovat na ŽL a nejsi studentka nebo zaměstnaná jinde, máš povinnost si zajít nazdravotní pojišťovnu a platit si sama zdravotní a taky na sociálku a platit si sama sociální pojištění, nemocenské je dobrovolné - ale jelikož nejnižší sazba je 56Kč nemocenského, vyplatí se to platit. Pokud ti studio bude posílat výplaty v pořádku beze smlouvy, pak nemusíš mít ŽL ani neplatíš daně. Nicméně si musíš platit zdravotní i sociální - ne jako podnikatel ale jako samoplátce fyzická osoba (např. žena v domácnosti), pak je ta sazba jiná než u podnikatelů se ŽL.
Teda ja tomu nejak nerozumim, jak si muzu platit socialni pojisteni bez ŽL?? myslela jsem že na to ŽL mít musím??


bože Elienne, když dělaš i na US tak se musí od 1.1.2009 platit také sociální pojištění i když nemáš ŽL. je to dané zákonem.
Odpovědět
#73
Viviane Napsal(a):máte někdo zkušenosti ze studiem magiclife?

Ahoj, jestli myslis magiclife v Brne, tak majitele oba znam osobně. Dřív jsme byli velmi dobří přátele, tehdy pracovali jako ja, teda jen ona. Nicméně jim to stouplo do hlavy a hodně se změnili, já už jsem s nimi pak nebyla v kontaktu. Kamoška z původního dnes neexistujícího studia tam ještě dělá, ale moc spokojená není.

To je tak vše co vím, já bych tam už ale nešla. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.
Odpovědět
#74
*
Odpovědět
#75
Modelky se ale taky pretvaruji.Za moji sefkou porad holky lezly a kupovaly ji darky a pak ji drbaly a oblejzaly jejiho pritele co delal technika..Myslim ze zalezi na lidech.Ja se se sefkou zpratelila po roce ,chodime parit,jezdime na dovolene ale sama rekla,ze se nesmime bavit o praci a kdyz jsem udelala kiks,tak me sjela jako kazdou.Takze resit pretvarku je zbytecne.Podle me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)