Poradíte opravdu dobré livechat studio v Praze?
#1
Prosím o doporučení spolehlivého a dobrého live chatu v Praze.
Díky


Daslonka@seznam.cz
Odpovědět
#2
Dobrý den,
jmenuji se Hana Smejkalová a jsem z agentury Bravo Models Media. Nedávno jsme znovu otevřely naše livechatové studio v praze, nabízíme 25000kč měsíčně a 50% z výdělku na chatu. jestli máte zájem kontaktujte mě na e-mail hana@bravo-models.com podívejte se i na naše stránky http://www.live-chat-prace.com
Děkuji Smejkalova
Odpovědět
#3
Ahoj,

našla jsem tvojí poptávku po dobrém livechat studiu. Ráda bych ti doporučila studio, ve kterém já sama vysílám a teď i pomáhám s rozšířením našeho týmu, protože je v budoucnu v plánu stěhování do větších prostor. Já sama o livechat studiích v Praze mohu psát romány, byla jsem ráda, že jsem dostala výplatu a když už, tak byla šizená. S holkama jsme v jednom studiu v Praze zůstaly jako poslední, ale po tom, co nám šéfová nedala výplaty jsme si našli studio CHAT-ONLINE. Určitě se podívej na stránky: www.chat-online.cz

Spolehlivější studio, kde je bezvadný přátelský kolektiv i vedení, se super technikou a luxusním zařízením, profesionálním a korektním smluvním jednáním, kdy máme výplaty včas a částku na výplatě vždy vyšší než si spočítáme těžko v Praze hledat. Až tady jsem se konečně naučila, jak se před kamerou chovat, protože to nefungovalo, jako v jiných studiích, že mě někdo posadil před kameru, ukázal mi jen jak fungujou multichaty a ,,plav a vydělávej nám prachy." Tady je k dispozici trpělivé zaškolení školitelkou, která je vždy po ruce a zaručujou se tím tak ty nejvyšší výdělky. Tohle studio funguje v Praze už 12 let a bylo tu v Praze jako jedno z prvních. Novinky, které ostatní studia uvádí, tak s tím přišlo tohle studio jako první.

Pokud bys měla zájem, kontaktuj nás přes stránky, nebo přímo mě na tenhle mail nebo na moje číslo 605 016 778. Pozvu tě k nám do studia a můžeš se sama přesvědčit o jeho kvalitě. Sídlíme pár metrů od metra Náměstí Míru, takže dostupnost je také na jedničku. Rádi se přivítáme do našeho skvělýho kolektivu a nej studia. Smile

Ahoj Tereza Smile
Odpovědět
#4
ahoj, nabízím ponuku online studia - pracujete doma, nemusite nikam chodit, zadny sef Vas nesleduje , ani nic neprikazuje, cela komunikace probiha pres internet

registrovat je snadne- jenom pres internet:

v pripade zajmu me prosim kontaktuj na lusia641@gmail.com
Odpovědět
#5
nabizim praci na livechatu z domu.. se vsim pomohu,poradim,snadna registrace,70% z vaseho vydelku na vas ucet kazdeho 25.mesice...volna pracovni doba.......zajemkyne piste na email:mazlivkaaaa@seznam.cz
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)