Payoneer
#51
shauni Napsal(a):Prosím Vás, potřebovala bych radu. Věděla jsem, že mám na kartě XXXX dolarů. Přišla jsem k bankomatu a ten mi ukázal zůstatek 0.00kč. Jak mám tedy vědět kolik si můžu vybrat, když chci celé částky? Nevím kurz podle kterého bych to mohla přepočítat. Jakou s tím máte zkušenost?

Jen pro jistotu, načetla sis ty prachy na kartu? Že ti příjdou na účet ještě neznamená, že si je můžeš vybrat, musíš je ještě načíst na kartu a počkat nějaký čas.
Jinak na té kartě máš pořád nulu a když půjdeš vybrat, tak ti to sežere kartu. I s rukou Big Grin
Odpovědět
#52
A pak vyběhne ochranka a zastřelí tě.
Odpovědět
#53
.
Odpovědět
#54
ahojky,
potřebovala bych poradit. Karta payoneer mi přišla asi po 15 dnech, dnes mi byly z livejasmin poslány peníze na payoneer učet ,ale já tam žádnou transakci nevidím. Musím tedy něco někam převádět nebo jak se k těm penězům dostanu? děkuju
Odpovědět
#55
Na tvůj registrovaný email by měl přijít odkaz, na ten klikneš a potvrdíš transakci na svůj účet payoneer, podle rychlosti převodu, který zvolíš ti strhnou polatek. Někdy to trvá déle, než ti na ten email napíšou... zítra by to tam ale mělo už být.
Odpovědět
#56
Sandrita Napsal(a):ahojky,
potřebovala bych poradit. Karta payoneer mi přišla asi po 15 dnech, dnes mi byly z livejasmin poslány peníze na payoneer učet ,ale já tam žádnou transakci nevidím. Musím tedy něco někam převádět nebo jak se k těm penězům dostanu? děkuju

Livejasmin vyplácí každého 10. a 25. dne v měsíci.....to ti to poslali nějak pozdě teda,mně to minule poslali o 2 dny dříve,ale poznala jsem to jen podle emailu z payoneer,že mi přišli peníze tak jak víš,že ti to poslali dneska když ti to ještě nepřišlo? jinak já na email ani nečekám,naláduju peníze na kartu přímo v účtu,stačí kliknout na load u té částky která přišla...
Odpovědět
#57
Holky prosím vás, jak je to s poplatkama, když vám pošlou peníze z chatu? Na LJ je to 100 dolarů?? Založila jsem si účet, payoneer mám aktivovaný a jaký mám zvolit limit pro posílání? Opravdu se odečítá 35-100 dolarů jak píšou?
(Píšou, že berte v úvahu, že poplatek za transakci se pohybuje mezi 35 až100 usd - za jakou transakci??
A jak to je, když mám aktivovanou kartu a za to se platí? Z čeho zapaltím když tam nemám ještě žádné prostředky?
Díky
Odpovědět
#58
Je lepší na LJ si zvolit vyšší limit, třeba 300 USD? Vzhledem k poplatkům?
Odpovědět
#59
Cinnamon Napsal(a):Holky prosím vás, jak je to s poplatkama, když vám pošlou peníze z chatu? Na LJ je to 100 dolarů?? Založila jsem si účet, payoneer mám aktivovaný a jaký mám zvolit limit pro posílání? Opravdu se odečítá 35-100 dolarů jak píšou?
(Píšou, že berte v úvahu, že poplatek za transakci se pohybuje mezi 35 až100 usd - za jakou transakci??
A jak to je, když mám aktivovanou kartu a za to se platí? Z čeho zapaltím když tam nemám ještě žádné prostředky?
Díky

neboj jak jsem psala serverech tyto poplatky jsou za převedení peněz na účet,payoneer je gratis Smile

payoneer má poplatek za vedení účtu 2 usd jakmile ti tam přijdou první peníze tak se ti to strhne ty 2 usd,pokud by ti tam nikdy žádné peníze nepřišly tak se nic neděje
Odpovědět
#60
Cinnamon Napsal(a):Je lepší na LJ si zvolit vyšší limit, třeba 300 USD? Vzhledem k poplatkům?

normálně zvol 100 usd Smile takhle budeš mít nejnižší limit,je to určitě lepší Smile
Odpovědět
#61
Ahojky:
jak si založím ten payoneer prosim? Lj mam jako doplnkovy chat, tak bych na tech 300 usd cekala dlouho :-D a jake jsou poplatky za zrizeni?
Vim ze to tu mozna bude napsano, ale je uz rok 2011, tak kdyby byly nejake zmeny :-) dekuji
Odpovědět
#62
já jsem si registrovala ten payoneer když jsem si dělala registraci na jasmíně,tam se mě to ptalo jestli chci i tu kartu,jestli to jde když už tam jsi registrovaná nevím Sad
Odpovědět
#63
mně by zajímalo jestli můžu vybrat všechny peníze najednou nebo po částech?jestli je na payonneru nějaký denní limit na výběr z bankomatu?
Odpovědět
#64
.
Odpovědět
#65
smazáno
Odpovědět
#66
smazáno
Odpovědět
#67
Druid01 Napsal(a):Karta samozřejmě své limity má.

- na kartě můžete mít naráz max $10,000
- denní limit pro výběr z bankomatu je nastaven na $2,500
- denní limit pro platby u obchodníků je nastaven na $2,500

Patrik.

tak to je skvělý Big Grin do toho se bez problémů vejdu Big Grin Big Grin
Odpovědět
#68
Ahoj, jak se můžu registrovat na payoneer.com? prosim o radu dekuji Smile
Odpovědět
#69
chupachups Napsal(a):Ahoj, jak se můžu registrovat na payoneer.com? prosim o radu dekuji Smile

tam se nejde zaregistrovat sama od sebe,musíš přes někoho kdo s nimi spolupracuje jako livejasmin etc.
Odpovědět
#70
dekuji za odepsani Smile
Odpovědět
#71
ahojky,
holky, nevíte, jaké username a heslo se zde vyplnuje ? https://payouts.payoneer.com/partners/De...index.aspx
potrebuju si pridat jeden chat pres payoneer, ale nevim, jake username maji na mysli, at napisu payoneer username a nebo username daneho chatu, stale mi to pise, ze zadane udaje jsou neplatne Sad(
Odpovědět
#72
Sandrita Napsal(a):ahojky,
holky, nevíte, jaké username a heslo se zde vyplnuje ? https://payouts.payoneer.com/partners/De...index.aspx
potrebuju si pridat jeden chat pres payoneer, ale nevim, jake username maji na mysli, at napisu payoneer username a nebo username daneho chatu, stale mi to pise, ze zadane udaje jsou neplatne Sad(

pokud si chceš přidat další chat do payoneeru musíš tam jako username vyplnit emailovou adresu kterou se přihlašuješ na payoneer
Odpovědět
#73
tak jsem to presne delala, ale nejde to, s imlivem mi to slo.
Odpovědět
#74
Ahoj, jde vám stoupit do vašeho účtu na payoner?

ukazuje to: Bad Request (Invalid Hostname)
Odpovědět
#75
renca Napsal(a):Ahoj, jde vám stoupit do vašeho účtu na payoner?

ukazuje to: Bad Request (Invalid Hostname)

teď jsem to zkusila a normálně se tam dostanu
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)