Payoneer
#26
ahoj
pisou,ze to muze trvat az 6 tydnu,tak vydrz...Jak jsem tak cetla,tak to hodne z nas doslo najednou,takze prijde mi,ze posilaji jednou za cas.
Jinak ono ani nejde o to,kdy je ucet zaktivovan,ale o to,kdy ti bylo napsano,ze je schvalena karta a ze je karta odeslana.
Odpovědět
#27
ahojky mě psali že to trva 25 dni no tak nevim kde je 6 tydnu mě asi odvezou Sad
Odpovědět
#28
25 pracovnich dni,coz je 5 tydnu.
Odpovědět
#29
ahopjky a dneskom mi přišel email od Payoneer že bych měla kartu očekavat 4.11 tak doufam že mi ta karta přijde ale děkuji všem za radu apomoc
Odpovědět
#30
Ahojky, mám prosbičku, u payoneer mi není jasné jestli se tam dají posílat peníze i z účtu co mám v bance ... a jestli ano tak jak to funguje? Poraďte prosííím. Díky moc
Odpovědět
#31
tak jsem važně na payoneer naštvana psali že 4.11 budu mit kartu a je 10 jedenacty a karta stale nikdeSad holky vam taky přišla karta v patek ?.)
Odpovědět
#32
no tak ja si uprimne myslim,ze ti nikdo nemuze zarucit kdy presne ta karta prijde!!A urcite ne nekdo na Payoneer..vzdyt oni to posilaji v obyc.dopise takze si ani nemuzou spocitat kdy tady ta karta proste bude.
Budes muset proste cekat tak jako cekal kdokoliv z nas a ne furt nadavat a stresovat se.
Mmch ani jim nepis,na odpoved budes cekat dost dlouho.
navic v minulem prispevku pises,ze ti bylo napsano,ze bys mela kartu ocekavat a ne ze ji budes mit....Tak o co jde?
Proste to trva no..
Odpovědět
#33
Mně šla karta déle než bylo uvedeno, ale nakonec přišla. Poslali mi ji ze Švédska.
Odpovědět
#34
LadyMarry Napsal(a):Mně šla karta déle než bylo uvedeno, ale nakonec přišla. Poslali mi ji ze Švédska.


ahojky a jak dlouho ti šla ta karta?
Odpovědět
#35
já kartu dostal pátý den a vše jde v pohodě až dodnes Smile
Odpovědět
#36
OldShatterhand Napsal(a):já kartu dostal pátý den a vše jde v pohodě až dodnes Smile


co pak se ti stalo?
Odpovědět
#37
OldShatterhand ty si kartu dostala 54 den po aktivaci?
Odpovědět
#38
rosianna21 Napsal(a):OldShatterhand ty si kartu dostala 54 den po aktivaci?
Pise,ze ji dostal 5 den.
Odpovědět
#39
Já to měla přes ImLive když padl ePassporte. Měli nějakou dohodu, že karta přijde do dvou týdnů a mně přišla po čtyřech. Později než těm, co se registrovali po mně. Nakonec ale došla skoro všem. Když to posílají po druhé, tak je to už nějakou jinou službou a platí se to. Je to dost, ale už nevím, kolik přesně.
Odpovědět
#40
LadyMarry Napsal(a):Já to měla přes ImLive když padl ePassporte. Měli nějakou dohodu, že karta přijde do dvou týdnů a mně přišla po čtyřech. Později než těm, co se registrovali po mně. Nakonec ale došla skoro všem. Když to posílají po druhé, tak je to už nějakou jinou službou a platí se to. Je to dost, ale už nevím, kolik přesně.


je to 70 dolaru a plus nějake poplatky na hranicich Sad
Odpovědět
#41
.
Odpovědět
#42
ano,server ti poslu penize na payoneer a ty pokud si je budes chtit vybrat tak si je musis upload na kartu..do dvou hodin za $5,do dvou dnu za $2.
Odpovědět
#43
.
Odpovědět
#44
Já jsem vybral normálně v bankomatu KB. Je to normální Master card.
Odpovědět
#45
.
Odpovědět
#46
Jo, ale na payoneer účtě ty peníze musíš mít napřed na kartu jakoby převedené (poplatek), počkat cca den a pak si to můžeš teprve (samozřejmě za poplatek) vybrat tam, kde platí Master card.
Odpovědět
#47
.
Odpovědět
#48
.
Odpovědět
#49
já když jsem vybírala z bankomatu tak jsem to počítala 17 kč za jeden dolar a zbylo mi tam okolo 200,-kč tak myslím,že jsem se i trefila,ještě si berou poplatek za výběr,myslím 3 USD nevím přesně....
Odpovědět
#50
lady goodiva Napsal(a):já když jsem vybírala z bankomatu tak jsem to počítala 17 kč za jeden dolar a zbylo mi tam okolo 200,-kč tak myslím,že jsem se i trefila,ještě si berou poplatek za výběr,myslím 3 USD nevím přesně....

jj u me napodobne
vim cca kolik tam mam,tak si odectu 200-300kc a zadam tu castku a je to.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
2 host(ů)