PRO MODELKY A MODELY!
Cathy Napsal(a):Sandritko ty ses ptala na CamContacts... já tam sem v oblečené kategorii Big Grin To není evropský chat s payoneerem? o.O


no camcontacts evropskej urcite neni Big Grin hihi

no a ses na nem spokojena ? :-)

ja bych potrebovala ,aby nemecke - holandske chaty pouzivaly payoneer Big Grin
Odpovědět
Ehé Big Grin Já sem myslela, že je to holanďan podle adresy a že platí v dolarech pro prestiž Big Grin Spokojená sem... líbí se mi ty jejich akce na hlavní stránce... chlapci chodí... ale blbé je to s tou cenou. Některé holky mají 0.5... a ještě píšou na fórum, jestli to není moc pcht.
Odpovědět
0,5 jenom :O 0,50 dostavají pouze v případě . že se prihlasi pres mobil a nebo pres dcerinne stranky, jinak cena za minutu je nelimitovaná, muzes si ji nastavit od 0 az treba po 100 dolaru za minutu Big Grin

no dolar v dnešní době není moc velká prestiž Big Grin
Odpovědět
Však ty holky si to nastaví samy tak nízko... a to i ty v hlavních kategoriích. Některé teda.
Odpovědět
aha , já se ptala supporta, jaká je tak prumerna cena holek , abych zase nepřestřelila Big Grin ,ale zadnou konkretni taxu mi neodpovedel , tak nevim, kolik mám nastavit ,ale dolar je rozhodne malo , mam 2 -))
Odpovědět
Máš 2 nebo 1.98? Big Grin To vypadá líp pro klidný spánek memberů Big Grin
Odpovědět
hm, já chtěla jit s cenou spíse nahoru nez dolu Big Grin Pred 3 roky kdyz jsem tam chvili dělala , tak jsem tam měla něco přes a celkem chodili, jenže ted je zase vsechno jinak , no uvidíme Smile já jsem ho teprve před pár dny regla a dnes ho zapnu -))
Odpovědět
ahojky, mohl by mi prosím někdo poradit, kde bych mohla docházet do studia někde v Ostravě?
basia.slunicko@seznam.cz
Odpovědět
Doporučuji Studio Prima - kontakty na baneru níže.
Odpovědět
http://www.liveczechmodels.com/livechat-olomouc.php
Odpovědět
hezký den tak vás tady čtu a nejsem z toho vůbec chytrá...poradíte mi někdo pls???dělám na pár německých a pár českých chatech ale jak jsem vás tu četla vůbec nevím zda se mě nějaké daně také týkají????prosím poradte i někdo!!!díky!!!můj mail nada27@seznam.cz
Odpovědět
Zdravím, potřebovala bych poradit od nějaké slečny, která pracuje sama na sebe z dou...nejlépe na MFC servru, prosim napiš na můj mail: gale16@seznam.cz předem moc děkuji
Odpovědět
Ahoj. Chtěla bych se zeptat, zda se vám některé stalo, že vás na internetu našli někteří vaši známí (stát se to samozřejmě může), a jak na to vaše okolí zareagovalo?
Odpovědět
Zdravím své budoucí kolegyně,
vezměte mě některá - vyděláte:-) - pod svá křídla - v Praze.
Doma dělat nemůžu,bohužel:-(
Těším se na odezvu...
Odpovědět
ahoj,zajímalo by mě když si nechám posílat peníze z chatů na payoneer jestli musím taky danit?
může na to finančák vůbec přijít když to vlastně nemám vedené u žadné banky u nás?
Odpovědět
Pochybuju, že by na někoho přišli jen tak náhodou, muselo by to být na nějaké udání. Takže to nikomu zbytečně nevykládej :-)
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla bych začít na livechatu, ale vůbec si nevím rady jak mám najít nějaký seznam všech livechatů a hlavně bych byla radši, kdyby se na ně NEŠLO dostat z ČR .. =o) existují vůbec nějaké takové? taky bych ráda věděla jak to je s taxou na hodinu třeba, kolik bych měla říkat.. a ještě jedna věc by mě zajímala-jak je to s tím placením vydělaných peněz? mám účet u ČSOB tak stačí při registraci zadat jen ten účet a posílat se to bude normálně? do studia nebo přes studio to dělat nechci, zbytečně bych se okrádala o peníze... kdyby tu byla nějaká dobrá duše, která by mi na moje otázky odpověděla, byla bych ji velice vděčná =o) můj mejl sim.pav@email.cz DĚKUJU MOC =o)
Odpovědět
Ahoj, já jsem se rozhodla dělat sama na sebe, ale mám problém s prostorem, doma je to hodně riskantní, a tak hledám někoho, kdo by poskytoval již vybavený pokoj za nějaký nájem.. třeba ve svém studiu nebo kdekoli... svůj noťas i kameru mám, potřebuji jen ten pokoj s gaučem či postelí a soukromí... spěchá to... prosím kdyžtak napište na kerstiin@seznam.cz kdybyste o něčem věděli díky moc
Odpovědět
Dobrý den,
1.ledna 2013 bude spuštěn nový portál a mimo jiné bude obsahovat i službu VideoLiveChat. Bude se jednat o zcela novou službu spojující několik velmi úspěšných služeb. Počítáme s velkým počtem zahraničních klientů. Zaměření bude převážně na německý a anglický trh, ale také na USA. Portál bude samozřejmě lokalizován i v českém jazyce. V podstatě se bude jednat o první sociální síť zaměřenou na sex a erotiku.
Již nyní hledáme modelky a modely pro naše budoucí klienty. Při práci u nás nejdenáte s livechat studii a proto veškeré provize pujdou přímo Vám, navíc si budete moci určovat vaši cenu za každou minutu. Další možností přijmu je získávání dalších modelek, za každou modelku či modela budete dostávat část její či jeho provize.
doufám, že vás tato nabídka oslovila, pokud ano, tak napište e-mail na tragy96@seznam.cz s předmětem videochat. Každopádně se domluvíme.
Odpovědět
Cicmunda Napsal(a):
LovKitty Napsal(a):Ahoj holky,chtela jsem se vás zeptat ,jestli by jste mi mohli poradit,,,,delam live chat doma pod agenturou,ale chtejí veliké procenta pro sebe a splnení odpracování strašne moc hodin,,,,mám malé mimčo a proste ty hodiny nestíhám,,,chtela bych delat sama na sebe pro ty samé chaty,ale už bez agentury,,,nepodepisovala sem žádnou smlouvu,,,taže vázaná nejsem,,,nevíte jak se mohu trhnout???Předem dekuji všem za odpoved ...Kristyna. Prosím pište i na mailík- Lov.Kitty@seznam.cz ,předem moc díky .

Trhnout se podle mě můžeš, ale jestli ti na to přijdou, tak ti asi nedají peníze. Hlavně na některých chatech si můžou vydupat pauzu pro tebe až půl roku, že se tam nepřihlásíš. Zrovna nedávno řešila známá tady z livechaty, že dostala pokutu za porušení smlouvy, několik deset tisíc a musí to platit. Ale ona to měla černé na bílém napsané ve smlouvě.Už to i zaplatila, jinak by jí snad obstavily účet.:-(

Ahoj, mohla bys mi prosim pribeh tve zname rict detajlneji. Mam podobny problem. uvitam odpoved jessjessica@ymail.com
Odpovědět
Ahoj, chtela bych zacit delat live chat sama na sebe a hledam tu nekoho, kdo by mi v zacatcich pomohl a doporucil nejlepsi americke chaty. Rada bych i touto cestou nasla kamaradku z Usteckeho kraje se kterou bych si mohla o vsem dopisovat a treba i schazet.Na kafco, solarko apd. Wink .Piste prosim na sexysweetie@email.cz
sexysweetie
Odpovědět
Dobrý den všem , modelkám, modelům a uživatelům livechatu. Chtěla jsem jen zkráceně upozornit na https://www.livechat.cz/, jsou to zloději a okradači, berou modelkám peníze a to velké částky, když dosáhne bonus tak jim je ani nedají a dělají že dosáhla jiná, naschvál pouštějí pvt těm nejlepším. Čekají až dosáhnete 1000kč. a pak Vám je seberou třeba jen za malou pitomost. Stěžují si už na to čím dál víc modelek že se jim to stává, že jim berou peníze a pozor také že koukají na modelky na pvt, nechápu co tam dělají asi si honí ocasy nebo co (protože to jsou dva mladý kluci, tak se u toho baví a honí si je)!!! Nejlépe doporučuji skvělí chat a to je http://www.showlive.cz/ tam máte peníze vzdy třeba i v noci je to super chat pracuji tam už nějaký ten rok a jsem velmi spokojená. Tak holky pozor na zloděje :-)
Odpovědět
vojtina Napsal(a):Dobrý den všem , modelkám, modelům a uživatelům livechatu. Chtěla jsem jen zkráceně upozornit na https://www.livechat.cz/, jsou to zloději a okradači, berou modelkám peníze a to velké částky, když dosáhne bonus tak jim je ani nedají a dělají že dosáhla jiná, naschvál pouštějí pvt těm nejlepším. Čekají až dosáhnete 1000kč. a pak Vám je seberou třeba jen za malou pitomost. Stěžují si už na to čím dál víc modelek že se jim to stává, že jim berou peníze a pozor také že koukají na modelky na pvt, nechápu co tam dělají asi si honí ocasy nebo co (protože to jsou dva mladý kluci, tak se u toho baví a honí si je)!!! Nejlépe doporučuji skvělí chat a to je http://www.showlive.cz/ tam máte peníze vzdy třeba i v noci je to super chat pracuji tam už nějaký ten rok a jsem velmi spokojená. Tak holky pozor na zloděje :-)


Ahoj, docela mě ted zamrazilo.
Na livechaty.cz nejsem nijak dlouho, ale je fakt, že se mi stalo, že mi vypadl net ( pani poskytovatelé internetu jsou žel neschopní a já s tím prostě nic neudělám ) a chat házel tabulku, jak jsem nedala odhlášení a po 3 mě blokly.... naštěstí jsem supportum promluvila do duše a vratili mi ucet i s penězy...
Ale tak nějak by mě zajímalo jak to myslíš s těmi "fake" bonusy a s tím, že koukají na pvt ... jak jsi to zjistila a tak
Zase na druhou stranu je fakt, že ten chat je dost zvláštní - až podezřele zabugovaný - tím by se ledacos vysvětlovalo Big Grin pokud ty bugy nejsou jen u mě ( po skončení pvt není možnost kliknout na vrátit se na chat, po opakovaném jít online se nelze připojit k servru, nebo dokonce, člověk jde online a píše mu to, zda chce opravdu jít do offline, kde ho neuvidí ) zajímalo by mě, jestli chyby jsou u mě nebo u nich na stránkach ..)
Odpovědět
Vsak ten chat vic nefunguje nez funguje. Proc tam delas, vzdyt je spousta jinych serveru kde se da vydelat mnohem vic.

Citace:Ahoj, docela mě ted zamrazilo.
Na livechaty.cz nejsem nijak dlouho, ale je fakt, že se mi stalo, že mi vypadl net ( pani poskytovatelé internetu jsou žel neschopní a já s tím prostě nic neudělám ) a chat házel tabulku, jak jsem nedala odhlášení a po 3 mě blokly.... naštěstí jsem supportum promluvila do duše a vratili mi ucet i s penězy...
Ale tak nějak by mě zajímalo jak to myslíš s těmi "fake" bonusy a s tím, že koukají na pvt ... jak jsi to zjistila a tak
Zase na druhou stranu je fakt, že ten chat je dost zvláštní - až podezřele zabugovaný - tím by se ledacos vysvětlovalo Big Grin pokud ty bugy nejsou jen u mě ( po skončení pvt není možnost kliknout na vrátit se na chat, po opakovaném jít online se nelze připojit k servru, nebo dokonce, člověk jde online a píše mu to, zda chce opravdu jít do offline, kde ho neuvidí ) zajímalo by mě, jestli chyby jsou u mě nebo u nich na stránkach ..)
Odpovědět
ahojky sem modelka která dělá na livechat.cz ale bohužel pod agenturou Sad chtěla bych poradit, žádnou smlouvu s agenturou nemám,dělám z domů,ale bohužel agentura má smlouvu z livechat.cz chtěla bych poradit jestli odejdu z agentury tak můžu pracovat dál sama na sebe na tom serveru?? už mě to dost štve kolik peněz vydělá si agentura na měSad sama se admina na té stránce zeptat nemůžu. bohužel vše co napíšu z mého profilu modelky adminovy chodí to i agentuřeSad moc děkuji za radu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)