LJ.com
#1
Má již někdo zkušenost s novým serverem LiveJasminu jménem LJ.com?

Zaregistroval jsem jen, že je trošku podobný FaceBooku a že podmínky budou asi stejně jako na klasickém LiveJasminu, ale bylo by dobré sem hodit informace od někoho, kdo osobně vyzkoušel.

Pokud požádáte support aby migroval Vaše konto i na nový server a sáhnete si nový software, tak můžete pracovat na obouch zároveň.

Tak co zkusil již někdo LJ.com?
Odpovědět
#2
Mě to nejede - respektive nejdu vidět - ani support z livejasmin neví proč ... takže tak no Sad
Odpovědět
#3
mně to teda funguje bezvadně ten software,třeba ti to nebere kameru....používáš splitter? já mám víc splitterů ale např.od visitu není kompatibilní s livejasmin,takže já jsem používala e2e verysoft,ale na němcích jsem v rozlišení 320x240 a ten nápis unregistered byl přes čtvrtku videa a mě teda šel na nervy tak mám novější verzi splitcamu,je vylepšenej než ta předchozí verze a dá se tam nastavit rozlišení,ten předchozí šel pouze v 320x240 a to byl děs......kamarádka co mě viděla na jasmíně nevěřila,že takový obraz mám přes obyčejný splitcam Smile
Odpovědět
#4
Já právě nevím v čem je problém - jak jsem to zkoušela poprvé,tak jsem to řešila se supportem jedno celé dopoledne :// I my jeden chlap psal,že mě vidí,ale já jsem se neviděla Big Grin což je dost na prd Big Grin V čem je vlastně LJ.com lepší než livejasmin?
Odpovědět
#5
no LJ.com mám jen kvůli tomu softwaru,já když tam jdu se splitterem od visitu tak se taky nevidím,prostě mi ten software vyhovuje kvůli nastavení kvality videa,já jsem na tu kvalitu videa trochu ujetá tak si toho nevšímej Big Grin jinak když tam mám pvt tak vidím v reálném čase kolik jsem vydělala,skáče to tam po 2 centech,upozorňuje to na free membry,kteří se zaregistrovali na LJ.com a čumí na mně přes LJ.com jinak normálně na livejasminu by byli obyčejní guesti Smile
Odpovědět
#6
Zkusila jsem tam dělat přes ten jejich novej slavnej soft a je tam uplně mrtvo! Lepší je dělat jen na jasmmíně na 2 kontech.
Odpovědět
#7
počkej co je to za blbost? však já na tom jejich softwaru dělám a jsem současně na LJ.com i normálně na Livejasminu
Odpovědět
#8
Normálně dělám na 2 kontech na jasmíně ale support mi řekl, že na nový software může přehodit jen jedno konto. Takže buď můžu vysílat na 2 kontech jasmíny a nebo 1 konto jasmíny + LJ.com.

Když jsem teda zkusila 1+1 tak LJ.com bylo mrtvé jako, že jsem nikoho neměla v room, samozřejmě jasmína valila normálně ale takhle bych přišla o jedno konto.

Vysvětlila jsem to aspon trochu srozumitelně? Smile
Odpovědět
#9
já dělám taky na dvou kontech,mám konto v girls s tím vysílám na tom novém softwaru a tudíž jsem na LJ.com i na Livejasmin zároveň a druhé konto mám v mature kde vysílám s tím starším softwarem tudíž jsem na 3 místech se dvěma konty

to je blbost co říkáš Smile na tom novém softwaru musíš být současně na LJ.com i na Jasmíně,možná sis nevšimla,ale předtím v tom softwaru byla dvě okýnka a musela si přepínat,automaticky to bylo dané na LJ.com a když jsem pak koukala,že mám prázdno tak mi došlo,že jsem si to nepřepla na livejasmin Big Grin teď už se to přepínat nemusí,když se naloguju do toho softwaru tam mi to tam červěně napíše,že nyní vysílám na LJ.com a livejasmin současně

určitě na to mrkni,být jenom na LJ.com je blbost tam moc membrů není a ani mi to nejde,automaticky mě to loguje i na jasmínu
Odpovědět
#10
Já dělám taky livejasmin plus Lj a neřekla bych že mi přibylo více klientů v pvt,přijde mi to tak na stejno akorát hrůza je vtom že těch guestu je tam někdy i přes třitisíce a to vidím jak se mi obraz seká,takže spíše nahovno,musím se někdy schválně přepnout do pvt aby vypadli guesti,i membrů je tam více ,ale je to můj nejsílnější už pár měsíců mám tu za měsíc okolo 1500usd jak kdy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)