Hledám kamarádku na webchat
#1
Hledám kolegyni na webku, zatím jen jako výpomoc v kanceláři (vysílám jako z fake kanceláře), která by jen seděla v pozadí. Nabízím 60 na hodinu základ (v případě že se nezapojíš do vysílání) nebo až 50 000,- měsíčně v případě že se budeš aktivně zapojovat.
Pokud máš zájem o tuto práci, ozvi se. Na věku nezáleží, zkus to se mnou na měsíc a uvidíme jak nám to půjde. Pracuji z Berouna.
Odpovědět
#2
Super napad, mam to sice daleko, ale mozno cez leto by som mohla urobit vylet a skusit to spolu. Ak mas zaujem napis na sally3163@gmail.com
Pre modelky zo Slovenska mozem ponuknut podobne podmienky - pasivna ucast = 2Eu/hodinu (tzn. nerobis nic, iba si obcas v zabere kamery alebo pomozes kamerovat - sedis so mnou v restauracii, kancelarii, opalujes sa na plazi atd.),
aktivna ucast = podiel na zisku, co moze byt aj 2000Eu / mesiac pre teba.
Odpovědět
#3
SallyX Napsal(a):Super napad, mam to sice daleko, ale mozno cez leto by som mohla urobit vylet a skusit to spolu. Ak mas zaujem napis na sally3163@gmail.com
Pre modelky zo Slovenska mozem ponuknut podobne podmienky - pasivna ucast = 2Eu/hodinu (tzn. nerobis nic, iba si obcas v zabere kamery alebo pomozes kamerovat - sedis so mnou v restauracii, kancelarii, opalujes sa na plazi atd.),
aktivna ucast = podiel na zisku, co moze byt aj 2000Eu / mesiac pre teba.

Ahoj Sally.
Ozval se Ti někdo na Slovensku? Já moc nepochodila. Podle mě nemají holky vůbec představu jak jednoduše to může fungovat a jak dobře... Kdybys měla někdy cestu do Prahy, tak se ozvi, spácháme nějaký broadcast třeba v restauraci Wink

Monika
Odpovědět
#4
monicacom Napsal(a):Ahoj Sally.
Ozval se Ti někdo na Slovensku? Já moc nepochodila. Podle mě nemají holky vůbec představu jak jednoduše to může fungovat a jak dobře... Kdybys měla někdy cestu do Prahy, tak se ozvi, spácháme nějaký broadcast třeba v restauraci Wink

Monika

Ahoj Moni,
pochodila som asi ako ty...Kazdy den mi niekto pise, ze sa mu na chatoch moc nedari, co ma robit atd. Ked sa im ponuka zadarmo moznost nielen zarobit, ale najma sa zviditelnit spolu s uz zabehnutou modelkou, nereaguje nikto. Skor sa dohovoris s Americankou ako s domacou Big Grin
Ked pojdem do Prahy, ozvem sa. Len mi napis tvoj email. Na tomto "podarenom" fore sa totiz neda kontaktovat druheho uzivatela. Moj email najdes vyssie.
Odpovědět
#5
Poslala jsem Ti email před pár dny, tak se koukni. Vzhledem k tomu že máš gmail, tak mrkni do spamu, bude tam Smile

Moni
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)