Citymedia24 - Plzeň
#1
Ahojky, slečny a dámy. :-)

Je mi 22, už rok nemám přítele, protože minulej rozchod byl hodně ošklivej, ani chlapa nechci. A jsem ve fin. problémech, rozhodla jsem se přivydělat si livechatem. Patřím mezi lidi, co to mají tzv. docela na háku. Je mi jedno, jestli o tom, že jsem "virtuální prostitutka" budou lidi vědět nebo ne. Samozřejmě bych byla raději, kdyby ne, protože lidi jsou zlí a závistiví.
Každopádně bych se vás ráda zeptala, zda máte některá zkušenosti s live chatem ve studiu Citymedia 24 v Plzni? Sídlí v Bezručově ulici a vede paní Schafferová s panem Braunem. Na úvodním pohovoru mi oba přišli sympatičtí, pohoda. Domluvili jsme se v pořádku, paní majitelka byla dokonce ráda, že jsem maličko oplácaná, že prý má samé hubeňourky :-) zítra jdeme fotit fotky a úvodní video... chtěla jsem se zeptat, jak to probíhá a vůbec. A také mi řekli, že z ČR jsou IP adresy blokované... a že možnost odhalení je téměř nulová. Což mě dost uklidnilo. A osobně si to myslím taky, který z Čecháčků by měl dost peněz vyhazovat za tuto.

Děkuji za odpověď :-)
Odpovědět
#2
Ahoj, je to celkem dlouho, co si to sem psala, tak nevím zda sem chodíš, ale podělíš se se svými zkušenostmi.? Můžem si napsat klidně i na mail.. Děkuju Smile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)