777LiveCams
#1
Holky cokdyz vam klesl prumer na cervene pole, ze zacatku se mi nic neukazovalo, porad to bylo uprostred a najednou ode dneska se mi to ukazuje, skocilo to na cervene pole, nechapu co ted
Odpovědět
#2
dokud si nezlepšíš průměr, tak Tě klienti přes hlavní stránky neuvidí online
Odpovědět
#3
Mas spatnej haltezeit a budes ho mit tak dlouho, dokud u tebe zakaznici nebudou dele nez 3 minuty.....cim dele u tebe zakaznik zustane, tim ti bude haltezeit stoupat. Pokud uz jsi v cervene zone, vysoupnou te z hlavni stranky 777 a zakaznik te muze najit bud- hlenanim tveho jmena nebo pokud mas sound tak kliknutim na cams ,,mit Ton,,. Delat nemuzes nic... jen cekat a dalsiho zakaznika si udrzet na vice nez 3minuty.
Odpovědět
#4
to Druid:
wow a jak se to udela s tim loginem? Jsem v tom totalni novacek, nevim jak to udelat a penizky co byly na tom puvodnim se mi pak sectou? moc tomu nerozumim, omlouvam se :-(
Odpovědět
#5
peníze se ti nesečtou, pokud si vytvoříš novej účet...

zároven pokud máš mizernej haltzeit, nemůžes si vytvořit druhej profil.. jedině jak píše Patrik, prvni profil zrusit

Important notice: If a show lowered down to red, it is not allowed to create more shows in that master account, this would result in blocking the master account.
Odpovědět
#6
Jak ho teda zruším?
Děkuju
Odpovědět
#7
to nevím, ja nikdy nic nerušila, ale tuším, že budeš muset kontaktovat supporta a požadat o zrušení.
Odpovědět
#8
Ahoj, sedmičky jsou sice německý nudechat, ale dá se tam na něm fungovat i s angličtinou. Vydělat se na něm dá, důležité je samozřejmě mít profil se sexy fotkama, aby to nalákalo lidi do placené místnosti vůbec vejít. Výhoda je, že klient hned platí, takže žádné přemlouvání. Nevýhoda alespoň pro německy nemluvící je, že někdy ta absence jazyka klienta odradí a když vidí, že mluvíte jen anglicky, tak odchází. Kdo má kombinaci nude- free, asi ho budou štvát placené nakouknutí do místnosti, kdy si kolikrát vypnete free a máte konec pvt na sedmičkách Big Grin Jinak ho hodnotím jako jeden z těch lepších německých chatů.
Odpovědět
#9
ahoj může mi někdo poradit - jsem už registrovaná jen nerozumím dalším věcem. prosim napište mi, vysvětlím v mailíku děkuji Carol (karolinka.karo@seznam.cz)
Odpovědět
#10
Hoj děla někdo na 777? .Já jsem si nastavila na 777 payoneer a nechala jsem si to posílat hned na začátek měsíce, většinou posílají v polovině měsíce. Zajímalo by mě zda mi to přijde hned na paoyneer 1 nebo 2 den v měsícy.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)