Žebříček nejlepších studií
#51
Zdravím. Existuje nějaké seriózní studio v Ostravě, které nabízí také práci z domova? Pokud ano, budu ráda za vaše doporučení holky. Smile
Odpovědět
#52
Ahoj, moc doporučuju jedno studio v brně. Pracovala jsem několik let různě po studiích, pak jsem odešla na mateřskou. prošla jsem si pár studií a to, do kterého jsem se dostala uplně nakonec si nemužu vynachvalit - magiclife. vypada to tam moc hezky, v ostatnich studiích měli plesnive zdi a podobně. Nebo dokonce jsem slyšela o studiu, kde měli jednu mistnost a holky byly oddělene jen nějakou zaclonou nebo co. Tam ma každa svuj pokojik. Penizky si nemůžu vynachvalit, co vim tak vyplaceji nejvyšši procenta v brně. nikdy jsem tam s nikym neměla problem a naopak, na všem se dá domluvit a ve všem pan Zlatkovský vyjde vstříc... chtěla jsem pak zkusit pracovat z domu, ale rozhodně nedoporučuju. Mám s tím špatné zkušenosti, nevim proč ale najednou mi přestali chodit všichni klienti a penize šly do kopru. jak dám malého do školky, tak se na magiclife rozhodně s radostí vrátím...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)